Sesli Chat ActiveX

ActiveX Nasıl Yüklenir?

Sesli Chat ActiveXSesli Chat Activex, sesli chat, giris sorunu, sesli sohbet nasil giriş yapılır, ActiveX Sorunu, ve Nasıl Yüklenir
Manuel Chat Programı Yüklemek
Seslichat odalarına eğer giremiyorsanız, gerekçesi asagidaki gerekçeler olabilir.
1- Sizin bilgisayarınızda Activex denetimi yüklü değilse, sesli sohbet odalarına giriş yapamaınız sorun olabilir.
2- Internet tarayıcısı olarak google crome gibi browserlerle girmeye çalışıyorsanız bu browserlerle giriş yapamazsınız.
Sesli Chat sitesine giriş yapmanız için en uyumlu browser Internet Explorer 10 ve 11 sürümünü, Mozilla Firefox, ve Opera internet tarayicisi tavsiye ediyoruz.
3- Sizin Bilgisayarınızda Internet Explorer 10 ve 11, Mozilla Firefox, ve Opera internet tarayicisi, yüklü ise sorunsuz giriş yapmak istiyorsanız, asağıdaki linke tikliyarak Not: Bu Videoyu izledikten sonra Speakychat.exe yi bilgisayarrınıza yükleyiniz.
Bu Programi Bilgisayariniza korkmadan Yükleyin.
Speakychat activex programinin Bilgisayariniza hic bir zarari yoktur.
Manual yükleme programi Windows 98/ME/XP ve Vista icindir.
Sesli Sohbet odalarina giris yapmaniz icin, yukarida bulunan speakychat axtivex download linkine tiklayarak, Speakychat Activex Sesli Chat programi Bilgisayariniza yükleyin.
Sitemizdeki Sesli Chat activex sorunu´nu bu sekilde gidermis olacaksiniz.

Sesli Chat Activex Denetim programini yükleme Videosu


Aslinda seslichat sitelerine giris yapmak o Kadar zor degil. Eger bir sorun yasiyorsaniz Internet tarayicinizi acin, google üzerinde sorun ne ise, o sorun ile ilgili anahtar kelimeleri yazin ve arama yapin.

Konu ile ilgili bütün siteleri bulup, orada yazilan yazilari dikkatli bir sekilde okumak yeterli. Yazilan yazilari okuduktan sonra, aynisini uygulamaniz olacaktir. Birde lütfen sürekli internet tarayicinizi sürekli güncelleyin. Kendi bilgisayariniza Internet Explorerin en güncelini, Opera en güncel sürümünü, Google Chrome en güncel versiyonu, Safari en güncel sürümünü, Mozilla Firefox en son versiyonunu bulup yüklemeniz gerekir.
Bu programlari ücretsiz internet üzerinden indirebilirsiniz. Bu programlari indirmek icin yapmaniz gereken Google web sitesini acip orada arama motorunda browserin ismi yazarak arama yapmaktir. Daha sonra bilgisayara indirdikten sonra, onu bilgisayariniza yüklemek olacaktir.
Örnegin ben kendim web siteleri hazirlarken, en güncel internet tarayicilari kullaniyorum.

Ben Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera gibi internet tarayicilari üzerinde deneme yaparak, o sekilde web sayfalari hazirliyorum.Bende tabiki sorunsuz calisirken, bazi arkadaslara bakiyorum siteye giris yaparken sorun yasiyor. Onlarin bilgisayarlarina, teamwiwer gibi programlarla, girip baktigimda malesef halen internet tarayicilari, en eski sürümlerini kullaniyorlar.

Tabiki bu durum karsinda sorunlar ile karsi, karsiya geleceksiniz. Bilmemek ayip degil, ögrenmemek ayip diye bir atasözü vardir. Günümüz caginda her seyi ögrenmek cok kolay, Google sayesinde her seyi ögrenmek cok kolay artik. Sesli Chat ActiveX…

One thought on “ActiveX Nasıl Yüklenir?

  1. derdo birzaman muhtesem vardı yoneticilerin muhti derdi siteye neyaptın böyle giremedim ya 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir