Ilk Sesli Sohbet

Ilk Sesli Sohbet

Ilk Sesli SohbetIlk Sesli Sohbet Sitesi
Türkiyenin Ilk Sesli Sohbet Sitesi neresi diye sormak gerekirse su an tam bulundugunuz site Türkiyenin Ilk Sesli Sohbet sitesi oldugundan emin olabilirsiniz. Tabiki sizler hakli olarak inanmiyabilirsiniz bu bir gercek tabiki bunun kanitlarini size sunmak mümkün. Simdi yazdigimiz bir makalenin linkini verecegim Buraya Tikla ve o makaledeki yaziyi tamamen okuyun ve önemli olanda ordaki linkler olacak. Cünkü kanitlar o linklerde sakli. Web arsivi denen bir site var orada bütün sitelerin gecmisini bulmak mümkün. Web arsivinde site ve o site bütün siteleri kayit altina almaktadir bütün dosyalari ile sekli ile bunu rahatlikla görebilirsiniz. Bir cogumuz bu bilgilerden haberimiz olmadigi icin normal. Yani sizleri bu konuda azicikta olsa bilgilendirmek istedim bu makalede. Google basta olmak üzere hangi site ne zaman acildi ne zaman degisiklikler yapti onu orada bulmaniz mümkün.
Sitemizin kurulus tarihi Tarih 13 Aralik 2001. Sitemizin ilk Hali yani 13 Aralik 2001 Tarihinde sitemiz serverler üzerinde yayina basladi ve web arsivinde görmeniz mümkün.
Simdi Türkiyenin ilk Sesli Chat Sitesi burasi oldugunun kaniti Web arsividir. Türkiyenin ilk Sesli Chat Sitesi Tarih 28 Mart 2002 de Sesli Chat hizmeti vermeye basladi. Bu web arsivi sitesinde bütün sitelerin gecmisini görmeniz mümkün tarihleri ile birlikte ne sekildi dizaini bile her seyi ile ap acik görülmektedir.
Tabiki O dönemlerde Google mesur degildi kimse bilmiyordu ben sahsen öyle bi arama motoru oldugunu bilmiyordum. web arsivinde demin baktim.

Ilk Sesli Sohbet Sitesi

Türkiyenin ilk olarak Seslichat ilk hizmet verdiginde Admin sistemi yoktu. Kamerali chat, Görüntülü Chat, Videolu Chat sistemi yoktu. Kisa bir dönem gectikten sonra 3 oda alarak Oparatör sistemine gectik yine ilk olarak Türkiyede. Ilk dönemlerde Sesli Sohbette cok küfür vardi caresiz durumda kaliyorduk 2-3 ay sonra Oparatör sistemine gecince burada küfür edenlere tak kirmizi yapiyorduk Gag ile neye ugradiklarini sasiyorlardi. Cünkü insanlar küfürsüz, seviyeli, kaliteli bir ortam ariyorlardi. Bir cogu ailesi ile birlikte girerdi sitemize burada ailece sohbetler yapar güzel dostluklar kurardik. O dönemki Dostluk ve Arkadasliklar cok samimi ve ciddi bir sekilde yapiliyordu. Benim ilk Sesli Chat sitesinde tanistigim degerli dostum ve abim Yilmaz-Nl idi Onunla 2002 yilinda kaldigi ülkede, Hollandada ziyaret ettim ve 4 gün beni misafir etti canim abim. kendisi benim öz abim gibidir buradan kocaman öpüyorum belki bir gün bu yaziyi tesadüfen okur.

Bazi Etiketler:
Ilk Sesli Sohbet, İlk Sesli Chat Sitesi, ilk Sesli Chat, ilk Sesli, Sesli Chat,Türkiyenin ilk Sesli Chat Sitesi, En Büyük Sesli, En Büyük Sesli Chat.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir