Londra Sesli Chat

Londra Sesli Chat

Londra Sesli ChatLondra Sesli Chat
Londra Sesli Chat konumuzda bu gün size Londrada yasiyan gurbetci türklerin nereden, ne sekilde Sesli Chat sitemize girdiklerini kisaca anlatmaya calisacagiz. İngiltere bildiginiz gibi dünyanin en güclü ve dünya ülkeleri üzerinde hüküm süren, bir cok ülkeyi egemenligi altinda yasatan ülkelerden birisidir.
Londra İngiltere nin baskenti olup kalabalik bir nufusa sahip olan bir ilidir. İngiltere (İngilizce: England), Birleşik Krallık’ı meydana getiren dört ülkeden en büyük ve merkezî olanı. Avrupa’nın batısında, Büyük Britanya adasında bulunur. Bu nedenden dolayi oradada yasiyan bir cok gurbetci isci ve is adami bulunmaktadir. Onlarda diger ülkelerde oldugu gibi sitemizde Sesli ve kamerali sohbet yapma olanagi bulmaktalar.
Londrada Seslichat sitemize girenler burada yanlizliklarini bizimle birlikte gidermekteler.
Londra tam olarak 9 bölgeye ayrilir. Cok büyük oldugu icin ancak bölge bölge tanimlanir. hatta bir seferinde Arabayla oraya gitmistim Birinci bölgeye arabayla girmek ücretliydi. nedenini sorarsaniz cok asiri kalabalik ve yogun oldugu icin insanlar oradan gecis yapmasin farkli yollar kullansin diye.
Lütfen seslichat odalarimiza girmeden önce ActiveX denetimini mutlaka yüklemeniz gerekiyor. Speakychat ActiveX denetimi ile calisir. Anasayfayi dikkatlice bakarsaniz orada indirme linkleri mevcuttur.

Londra Sesli Chat

Londranin 9 Bölgesinden Sesli Chat Sitemize giris yapilmaktadir ve bu bölgelerin isimleri.
1.Büyük Londra (Greater London)
2.Güney Doğu İngiltere (South East England)
3.Güney Batı İngiltere (South West England)
4.Batı Midlands (West Midlands)
5.Kuzey-Batı İngiltere (North West England)
6.Kuzey Doğu İngiltere (North East England)
7.Yorkshire ve Humber (Yorkshire and the Humber)
8.Doğu Midlands (East Midlands)
9.Doğu İngiltere (East of England)

Londra Sohbet Odalari

Londra Sohbet Odalarina nasil girilir. Yukarida Sesli Chat girisi yazan yere rumuzunuzu yazarak, kafa iconlarina tikliyarak ve orada bay bayan cinsiyeti tikliyarak Sesli Chat odalarimiza giris yapabilirsiniz. Eger Activex Yüklü degilse lütfen giris yaptiniz oda icerisinde ekrana tiklayin activex yükleme karsiniza cikacaktir onu yüklemeden giris yapamasiniz.
Londra Sesli Chat, Londra Sesli Chat Odalari, Sesli Sohbet Londra, Kamerali Chat Londra, Tanisma Sitesi Londra, Londra Görüntülü Chat, Londra Kamerali Chat, İngiltere Londra Sohbet Odalari, İngiltere Sesli chat, Londra Canli Chat, Londra Kamerali Sohbet Sitesi, londra Arkadaslik Sitesi, Londra Gurbetci Tanisma Sitesi.

Bir Önceki Konumuz Sesli Sohbet Fransa idi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir