Sanal Sevgili

Sanal Sevgili Tehlikesi

Sanal SevgiliSanal Sevgili Tehlikesi
Not: Bu Haberi Yazan Eski Görevlilerimizden Duygu (Mercimek)
Sanal Sevgili Tehlikesi
by admin on 17 December 2010

Sesli Sohbet ‘te Sanal Sevgili Tehlikesi..
Sesli Chat Çapkın’Ları birbirinden süslü cümlelerle kadınların gönlünü çeliyor. (ReaL HayattA Kocasından Göremedigi ilgiyi Burada Görebiliyorlar) Oysa bunu zevk haline getirmiş erkekleri hayatlarına alanları büyük tehlikeler de bekliyor olabilir. Sanal aşk iyi midir?

Evet ve hayır… Ancak bugünkü yazıda sadece “Neden hayır?”kısmını anlatacağız ki, dikkatli olasınız.
SesLi Sohbet, bugüne kadar gördüğümüz aşk ilişkilerinden farklı boyutlar taşıyabilir. Özellikle de gerçekçilik boyutlarının dışına taşabilir. Bu nedenle birtakım sorunlara neden olabilir.
Sanal aşk bulmak kolaydır.. ( Sitemizin Kurucusu DERDO’ya Teşekkürü Bir borç biLiriz, Bize SesLi Chat’te SanaL aşk’ı Tanıma imkanı Verdiği için.. )

Herhangi bir anda 150 Oda’Lı Sitemize Girdiginiz, Herhangi Bir odada Bir Bayan görürüz ve konuşmak için pek çok kişiyi bulabilirsiniz. Bu bir anlamda güzel bir şans ama diğer yanda, siz kendiniz için düşünmeseniz de, karşınızdaki insanın binlerce kişiyle karşılaşması ve içlerinden birden fazla aşk seçmesi kolay ve olasıdır.

Yani dikkkat! Sanal aşk kalbinizi kırabilir, sizi incitebilir, Birden Herşeyi
Sanal aşk bilinmezdir
Karşınızdaki kişi size kendisini nasıl tanıtıyorsa, onu öyle zannetme olasılığınız yüksektir. Bir yandan sizin nelerden hoşlandığınızı tespit edip, diğer yandan bu kılığa girmesi kolaydır. Çünkü görmediğiniz fiziği, gözleri, elleri, yüzü, size söylediklerini doğrulayacak ya da yalanlayacak durumda değildir.
Bu nedenle ilişkiye girmeyi hiçbir zaman düşünemeyeceğiniz birisiyle konuşuyor olabilirsiniz. Ve hatta evli ama kendini bekar tanıtan bir erkekle konulup vakit kaybediyor da olabilirsiniz.

Yani dikat! Sanal aşkınız zannettiğiniz erkek bir patates çuvalı olabilir.

Sanal aşk hızlıdır
Sanal aşk çok hızlıdır. Çünkü birbirini görmeyen insanların incinme olasılığının zayıflığı, ilişkiyi hızlı kılar. Ancak bu hız, evinizin sıcak güvenliği içinde umduğunuzun dışına çıkabilir. Normal zamanda ancak bir şeyler içmek için buluşmayı konuşacağınız bir sürede, online ilişkide seks hayatınızın detaylarını konuşuyorken bulabilirsiniz kendinizi.

Zaten belki de amacı sadece bu olanlar için online ortam daha elverişli.

Yani dikkkat! Roket hızıyla başladığınız ilişki, roket hızıyla olup bitebilir ve geriye sizin kırık kalbiniz kalabilir…

Her Ne Kadarda SanaL Aşk’ı Önemsememiş gibi Görünsekte, KaLbimiz kırıLıyor çoğu zaman farkında bile oLmuyoruz, eLimizden gittiği zaman anLıyoruz, Bi anda En mutzsuz insan biLe oLabiLiyoruz..

Sanal Sevgili

Sanal Ask, sanal sevgili oyunu, sanal sevgili uygulaması, sanal sevgili programı, sanal sevgili bul, sanal sevişmek, sanal sohbet, bedava sanal sevgili oyun, sanal sevgili kimdir, sanal aşk tumblr, sanal aşk sözleri, sanal aşk hikayeleri, sanal aşk durex türkçe, sanal aşk nedir, sanal aşk video, sanal aşk kimdir, sanal aşk sozluk
Bir Önceki haberimizde na Deginmistik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir