Sesli Chat Avrupa

Sesli Chat Avrupa

Sesli Chat AvrupaSesli Chat Avrupa
Sesli Chat Avrupa dan Merhaba hepinize. Öncelikle sitemize hos geldiniz. Web sitemiz Sesli Chat, Sesli Sohbet, Kamerali Chat, Videolu Canli Sohbet, Görüntülü Chat hizmeti sunmaktadir. Sesli Chat Sitemiz Deneyimli Görevli kadrosu ile internet üzerinde ücretsiz seslichat imkani sagliyan, Ne-Nerede.Com 7/24 saat sizlerle Online. Görevli kadromuz burada sizin güvenliginizi saglamak icin elinde gelen imkan ve cabalarini harcamaktadir. 2001 Yilindan bu yana tam 15 yil gecti ve sitemize en büyük katilim avrupadan olmustur. Avrupanin cesitli ülkelerinde yasiyan gurbetci vatandaslarimiz canlari SIKILDIGINDA sohbet edecek bir yer ararken sitemiz karsinina cikmistir. Türkiyenin ilk sesli chat sitesi ne-nerede.com sizlerin sayesinde sürekli dim dik ayakta kalmayi basarmistir.
Avrupa Hakkinda Kisa Bilgi
Avrupa, Dünyanın 7 kıtasından birisidir, Asya ile birlikte Avrasya coğrafi ve yerleşim bölgesini oluşturmaktadır. Avrupa’nın yüzölçümü 10 milyon km² kadar, nüfusu ise 730 milyon kişi kadardır.
Coğrafi olarak Ural Dağları, Ural Nehri ve doğuda Hazar Denizi’yle sınırlıdır. Güneyinde Kafkas Dağları vardır, Karadeniz ve Akdeniz denizleri, İstanbul Boğazı ve Çanakkale Boğazı bulunmaktadır. Kuzey batısında Atlantik Okyanusu, kuzeyinde ise Arktik Okyanusu bulunur. Avrupa dört bölgeye ayrılmaktadır: Batı, Doğu, Kuzey ve Güney. Kimi coğrafyacılar beş bölgeye ayırırlar ve beşinci bölge olarak olarak Orta Avrupa tanımını kullanırlar. Soğuk Savaş döneminde Doğu ve Batı Avrupa olarak ayrılmış kapitalist, Doğu Avrupa ise komünist blok olarak adlandırılmıştır.
Toplam olarak Avrupa’da 64 ülke vardır bunlardan 50’si bağımsız, 8’i bağımlı, 6’sı tanınmamış devlettir. 14 ülkenin adaları vardır, 19’unun iç denizlerle kıyısı, 32’sinin de denizler ve okyanuslarla geniş kıyıları vardır. Beş ülkenin hem Asya hem Avrupa kıtasında toprakları vardır bunlar Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Rusya’dır. Kıbrıs ve Ermenistan halen politik ve sosyal tartışmalara neden olan bir konumdadır. 28 devlet Avrupa Birliği’nde, 25 devlet ise NATO’da yer almaktadır. Avrupa Konseyi’nde ise 47 ülke bulunmaktadır. Ülke sınırlarının tamamı Avrupa’da olan ülkeler içinde yüzölçümü en büyük olan ülke Ukrayna’dır. En büyük Avrupa ülkesi Rusya, en küçüğü ise Vatikan’dır.

Sesli Chat Avrupa

Sitemize Avrupanin hangi Ülkelerinde ve Başkentlerinde katilimlari.
Sesli Chat Almanya : Berlin
Andorra : Andorra La Vella
Arnavutluk : Tiran
Sesli Sohbet Avusturya : Viyana
Belarus : Minsk
Seslichat Belçika : Brüksel
Bosna ve Hersek : Saraybosna
Bulgaristan : Sofya Sesli Chat Odalari
Sesli Chat Ingiltere Britanya ve Kİrlanda : Londra
Çek Cumhuriyeti : Prag
Danimarka : Kopenhang
Estonya : Tailin
Finlandia : Helsinki
Sesli Chat Fransa : Paris
Hırvatistan : Zagrep
Sesli Chat Hollanda : Amsterdam
İrlanda Cumhuriyeti : Dublin
İspanya : Madrid
İsveç : Stockholm
Sesli Chat İsviçre : Bern
İtalya : Roma
İzlanda : Reykjavik
KKTC : Lefkoşe
GKRY : Nicosia
Lettonya : Riga
Liechtenstein Prensliği : Vaduz
Litvanya : Vilnus
Lüksemburg : Lüksemburg
Macaristan : Budapeşte
Makedonya : Üsküp
Malta : Valletta
Moldova : Kişinev
Monako : Monako
Norveç : Oslo
Polonya : Varşova
Portekiz : Lizbon
Romanya : Bükreş
Rusya Federasyonu : Moskova
San Marino Cumhuriyeti : San Marino
Sırbistan-Karadağ : Belgrad
Slovakya : Bratislava
Slovenya : Ljubljana
Sesli Chat Türkiye : Ankara
Ukrayna : Kiev
Sesli Sohbet Yunanistan : Atina

Avrupa Sesli Sohbet Odalari

Avrupa Sesli Chat Odalari, Sesli Chat Avrupa, Seslisohbet Avrupa, Avrupa Sohbet Odalari, Avrupa Arkadas Hatti, Avrupa Arkadas Ara, Avrupa Arkadas Bul, Avrupa Evlilik Sitesi, Avrupanin Sesi, Kamerali Canli Sohbet Avrupa, Avrupa Görüntülü Chat, Avrupa Kamerali Chat, Avrupa Canli Videolu Sohbet, Avrupa Kizlarla sesli Chat, Yakisikli Erkeklerle Sesli Chat.
Bir önceki Konumuz Ingiltere Sesli Chat idi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir