Sesli Chat Nedir

Sesli Chat Nedir?

Sesli Chat NedirSesli Sohbet / Sesli Chat Nedir?
Sesli Sohbet diyince hemen aklimiza ilk gelen internet yolu ile iletişim yöntemlerinden, ve teknolojinin verdigi imkanlardan birisidir. Eskiden Sesli iletişim, araci olarak sadece telefonlar kullanilirdi. Daha sonra teknolojinin biraz ilerlemesi ile birlikte, MSN Messenger, Yahoo Messenger, Skype, sesli iletisim, ve mesajlaşma olanagi taniyan bazi programlar cikti. Bunun yani sira tabiki Sesli Chat, Sesli Sohbet siteleride, iletisim araci olarak kullanilmaya basladi.

Genellikle uzak mesafeler arasında kullanilan sesli iletişim, telefon ile maliyeti çok yüksekt olmasından dolayı, insanlar artik bu görüşmeleri internet üzerinde yapmaya calisiyorlar. Bunun gerekcesi internet üzerinde maleyitinin olmamasi, kisacasi tamamen ücretsiz olup, ve hic bir ödeme yapilmadan internet üzerinden sesli iletisim yapilabiliyor. Günümüzde cok yaygin olan sosyal medya siteleri, ve yani sira cogalan seslichat, sesli sohbet, Yahoo Messenger, kamerali chat, MSN Messenger, görüntülü sohbet, Skype, facebook, gibi siteler, ve programlar artik firmalar tarafinda iletisim araci olarak kullanilabiliyor.

Sesli Chat Nedir?

Internet üzerinde, web sitelerinde, activex denetimi ile calisan, dünyanin neresinde olursa olsun, iki kisiyi, yada daha fazla kisiler ile kurulan canli, kamera ve ses baglantisina sesli chat denir.
Sesli Sohbet, Kamerali chat, seslichat, seslisohbet, sesli chat siteleri yurt dışında ve yurt içinde insanların internet üzerinden hic bir ücret ve ek ödeme yapmadan bedava faydalandığı bir iletişim arkadaşlık, dostluk, kurma aracı olarak benimsenmektedir.

İnsanların sesli ve kmerali konuşmak için, artik telefon gibi ücretli hizmetleri kullanmayip, internet üzerinde seslichat, sesli chat, kamerali sohbet, sesli sohbet, seslisohbet, görüntülü chat siteleri, yoğun bir şekilde kullandığı görülmekte. Günümüzde, sesli sohbet, sesli chat siteleri, altarnatif olarak insanlarin bos zamanlarinda, sohbet sitelerini eglence mekani olarak görmekteler.

Örnek vermek gerekirse, başka bir şehirde, yada bir ülkede, yaşayan bir kullanıcı sesli chat, sesli sohbet siteleri üzerinde kendi akrabaları ile toplu bir şekilde, veya boş bir odaya gecip, orada sesli sohbet, kameralı sohbet, ile rahat bir sekilde, bir birleri ile konusuyorlar. Sitemiz ne-nerede 2001 yilindan bu yana, ziyaretcilerine bu hizmeti ücretsiz bir sekilde saglamaktadir. Sitemiz üzerinden sesli sohbet odalarina giriş yaparak, sitede bulunan ziyaretciler ile, yeni dostluklarla, aşklarla, arkadaşlarla, tanışma fırsatı da yakalayin, yeni dostlar arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sesli Sohbet Nedir Sesli Chat Nasil Girilir

Sesli Chat Nasil Girilir?

Sesli sohbet siteleri, seslichat siteleri, kamerali sohbet siteleri, görüntülü chat siteleri, activex denetimi, ile calisir. Sitemize giris yaptiginizda, ana sayfadaki activex denetimini mutlaka yüklemeniz gerekir. Speakychat activex programini yükledikten sonra, web sitemizin üst kismindaki giris bölümüne rumuz Yazip, cinsiyet secim butonu ile cinsiyet secerek, kafa iconuna tiklayip kendinize uygun bir kafa icon secip, giris butonuna tiklayip sesli sohbet bölümüne giris yapabilirsiniz.
Sitemize gelen herkes icin odalar bulunur. Sitenin güvenlik sorununu, sitemizde bulunan görevliler üstlenir.

Seslichat, Sesli Sohbet, Sesli Chat, Görüntülü Chat, Kamerali Sohbet Sorunlari

1 – Mobiil cep telefonlari ile, yada tablet bilgisayarlar ile, axtivex denetimini desteklemedigi icin, o cihazlar ile sitemizde bulunan Seslichat, Sesli Sohbet, Sesli Chat, Görüntülü Chat, Kamerali Sohbet bölümüne giris yapamiyorlar.
2 – Sizin bilgisayarinizda, Internet Explorer 64 Bit ile, Seslichat bölümüne giris yapilamiyor. Mutlaka Internet Explorer 64 Bit ile, giris yapmaniz gerekiyor. Sizin bilgisayariniz 64 Bit ise, 32 Bit Internet Explorer onda yüklüdür.
3 – Sizin bilgisayariniz eger kisitli kullanici hesabi ile giris yapamak istiyorsaniz, giris yapmaniz mümkün olmuyacak. Bunun nedeni ise, Activex denetimini desteklemiyor, ve izin vermiyor. Bilgisayariniz hesabinda mutlaka izin verilen nir kullanici hesabi ile giris yapmaniz gerekiyor.
Bilgisayarinizi kontrol edip, Bu eksikler giderdikten sonra, rahatlik ile sesli chat bölümüne giris yaparsiniz.
Bu gün size, Sesli Chat, Sesli Sohbet,, Görüntülü Chat, Kamerali sohbet, seslichat, seslisohbet ile ilgili bilgiler verdik.

Bu haberimiz icin bazi anahtar kelimeler Sesli Chat Nedir, Sesli chat sitelerine giremiyorum, seslilere giremiyorum, Sesli Sohbet nedir, Görüntülü Chat nedir, Kamerali sohbet nedir, seslichat nedir, seslisohbet nedir, sesli görüntü nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir