Sesli Chat ve Yazılı Chat Farkı

Sesli Chat ve Yazılı Chat Farkı

Sesli Chat ve Yazılı Chat Farkıİnsanlıgın baslagıcından beri nsanların en guzel yaptıgı sey konusmak iletisim kurmaktır.
İste bu varolustan buyana gunumuz dunyasının iletisim merkezleri halıne gelen internet dunyasi sohbet ortamlarını bız kullanıcılarına cok farklı yollarla sunmaya baslamıstır.
Yazılı Sohbet Nedir?

Yazılı chat Genellikle Günümüzün Çağında Online Messenger üstünden veya Sohbet Chat odalarında Bedava ücretsiz Şekilde
Yapılan Sohbet Türüdür. Yazı Türü Sohbet internet bölümünde bir çok şekilde yapılmaktadır, Facebook, Messenger, Eschat ve
Java Tabanlı Diğer Yazım Kurallarına Uygun Sohbet Niteliği taşıyan Sitelerde yazılı Sohbete Sıkça Rastlayabiliriz.

Yazılı chat En Çok Kullanıldığı Ortamlar Genellikle Sohbet Siteleridir. Sohbet Sitlerinde yazılı Sohbet Herzaman
farklı insanlarla tanışmanıza Aracılık Eder. Şuanda Okuduğunuz Bu Yazıların Temel Kategoriside yazılı Sohbet Sitesi Olmasıdır.
örnek Olarak ne-nerede.Com yani Bu Siteyi Verebiliriz. Burası Yazılı Sohbet Sitesidir. Echat Java Tabanlı Sohbet Sitesi Olmakla,
Birlikte Online 2000 Kullanıcılarımızla Değişik Sohbet odalarında yazılı Sohbet imkanı Sağlamaktadır.

yazılı Sohbet odalarımızda insanın hal ve durumuna göre mutluluk ve üzüntü şaşkınlık sembole gösteren smileyler olması
Kullanıcılarımızın O Anda Hangi Durumda Olduğunu Karşı tarafa Gösterir Buda Yazılı Sohbetde Sempatik Bir görünüm Sağlar.

Messenger’da yazılı Sohbet Ortamı Sağlayan Diğer Bir teknolojik üründür.
Messenger’da Yazılı Sohbetin yanında Web Cam ( Kameralı Sohbet ) de Mümkündür, Kameralı Sohbet ile yazılı Olarak Konuşabilir,
isterseniz Bilgisayarınızdan yazılı Sohbeti Sesli Sohbete çevirebilirsiniz. Buda Messenger’in Sizlere Vermiş Olduğu yeniliktir.
Hem yazılı Sohbet Hemde isteğinize göre Kameralı Yada Sesli Sohbet Ortamına Geçmenizi Sağlayan Bir Haberleşme, Sohbet Etme Sistemidir.

Eschat Yani Java tabanlı Sohbet Siteleri Günümüzde Reagbeti Artan Bir Sosyal Arkadaşlık Platformudur.
Burda Yazılı Sohbet Ederek Hem Sanal Arkadaşlık ortamınızı Yenilersiniz Hemde real Arkadaşlıklara çevirebilirsiniz.

Belirttiğimiz Gibi Sitemizin Amacı Siz Değerli Kullanıcılarımıza yazılı Sohbeti En iyi Şekilde Tanıtıp, Sanal Arkadaşlıklarınızı
Güçlü Ve eğlenceli hale getirip real ortama Dökmenizdir. Sitemiz Sizler için Google Tarafından Yayına Sokularak
yazılı Sohbet Devrini Hayatınızla Bütünleştirmek Amacı ile Kurulmuş Eschat ( Java tabanlı Sohbet Sitesi ) yani Arkadaşlık Sitesidir.

Yazılı Sohbet Odalarını Merak Ediyor Ve uygulamalı Olarak Görmek istiyorsanız Lütfen Aşağıdaki Nick Kutusuna Herhangi Bir Nick Yazarak ” yazılı Sohbetin ” Tadını çıkartınız. Nickinizi Yazdıktan Sonra Gülücük İşareti Olan ” 🙂 ” Simgesinin üstüne tıklayınız, Sitemiz üyeLik veya Şifre Gerektirmeden Direk Yazılı Sohbet Odalarına Girmenize Olanak Sağlamaktadır

Yazılı Chat

Önemli Not : Sitemizde yapacağınız Yazılı Sohbet’in Tüm Sorumlulukları Size Aittir. Sitemizde Irkçıkık, Bölücülük, Siyasi ve Argo Küfür içerikli Kelimeler Kurmamaya Dikkat Ediniz Aksi halde Yazılı Sohbet Odalarımızdan Uzaklaştırılırsınız.
İnternet Yazılı Chat lerle sohbet dunyasına gırıs yapmaya basladıgından bu yana olduk uzun bı zaman dılımı gecmıs sadece kılavyede yazmak yerıne artık sesli ve goruntulu chat sitelerıyle dunyanın degisik yerlerınden ınsanları bırbırıyle bulusturmaya baslamıstır.
Evlerınde yanlızlıktan sıkılanların eş arayanların en ugrak yerleri haline gelmıs evlerindeki cafeyi yaatmaya baslamıslardır.
Sesli ve yazı chat’ın aralarındakı fark ıse yazılı chatın sadece kılavyede kalması Seslichat’ın bu tabuları kırıp hem ses hemde camera sayesınde ınsanların bırbırını goırmelerını yazıları yazan kısılerın esrarengizligınden kurtarıp kisileri birbirlerini gormelerını saglar.
İste bu sesli chat yeni yuzyılın en guzel iletisim sohbet arkadaslık ve aile bırlesımı yeri olmaktadır gelecek yazımızda Sesli sohbet’in kullanıcılarına neler kattıgından tanısmaların nasıl oldugundan sohbet’lerın nasıl yapıldıgından bahsedecegız sakın ben bılıyorum demeyın bir ustat soyle demstir bilmedıklerımı ayaklarımın altına koysalar basım arşa degerdı demis sımdıden ıyı sohbet’ler dılerım.

Saygılarımla : DERDO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir