Voice Chat Seslichat

Voice Chat Seslichat Nedir

Voice Chat SeslichatSeslichat, Voice Chat Internet üzerinde kullanılan modern bir iletişim biçimidir.
sesli sohbet ile iletişim araçlarının haberciler, başta Skype, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger veya Windows Live Messenger ve web üzerinde speakychat herhangi geçer.
Sesli sohbet, Voice Chat ile dünyanın bir uundan diger ucuna yapilan görüsmelerin, web üzerinde maliyeti nerde ise ücretsiz olmaya yol açmıştır.
Online üzerinde birçok oyunlarin multiplayer ile oyuncuların sesli sohbet ile iletişim kurmasına izin verildi. 2000 yılında, SegaNet Dreamcast ilk sesli sohbet uyumlu bir tarayıcı yayınladı.

Voice Chat

Böyle YahooChat olarak internet üzerinde hizmetverdi. HTML sunucularda kullanılmak üzere mikrofon ile sesli sohbet yeteneği basladi. Java uyumlu web tarayıcıları üzerinde çalışmaya basladi. Bu web tarayıcılarına entegrasyon edilerek oyun konsolları standart haline geldi. Böyle Dreamcall olarak şehirlerarası telefon programları zaten tarayıcı içinde entegre edildi.

Böylece Seaman ve Alien Front Online gibi Diğer oyunlar mikrofon aracılığıyla voicechat dahil. 2001 yılında voice4web internet üzerinde hizmete basladi. 2001 yılında Sony ses kulaklık ile sohbet izin onların PlayStation 2 video oyun konsolu, Ağ adaptörü yayımladı. 2002 yılında, Microsoft, ses Xbox 360 prim paketi ve resmi başlangıç ​​kiti ile birlikte bir kulaklık üzerinden sohbet destekler Xbox Live hizmeti başlattı.

2005 yılında, Nintendo Nintendo Wi-Fi Bağlantısı, Nintendo DS hem ve Wii için bir online multiplayer hizmet başlattı. 2006 yılınıda, Metroid Prime Hunters Nintendo DS mikrofon aracılığıyla sohbet ses sağlamak için onu ilk oyun yapma, serbest bırakıldı. Ayrıca, Nintendo Pokémon Diamond ve Pearl serbest bırakılması yanında sesli sohbet Nintendo DS kulaklığı yayınladı.
PC Online Oyun Sesli Sohbet dünyada, oyuncular sık ​​kullandığınız ya oyunun (son zamanlarda nadiren oyun geliştiricisi tarafından sağlanan kadar olduğu) VoIP motoru inşa veya bir üçüncü taraf VoIP çözümü.
2004 yilinda ise spekychat bunlara bir yenisini daha ekledi.

Buna Messenger ve AOL Sesli sohbet, Voice Chat imkanları sunan ilk arasındaydı. Onlar hızlı bir hit oldu Paltalk tarafından takip edildi. o benzersiz özellikleri sağlanan Daha sonra Yahoo! Messenger en baskın sesli sohbet hizmeti haline geldi. Bu bireysel bir başka kişiyle sesli sohbet, yanı sıra Yahoo! Rooms kategorize konferans araması türü sesli sohbet imkanları dahil edildi.

2001 yilindan bu yana sitemiz Voice Chat hizmeti sunmaktadir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir