• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » ActiveX Nasıl Yüklenir?

ActiveX Nasıl Yüklenir?

ActiveX Nasıl Yüklenir?Birçok insan, kameralı sesli chat sitelerine, giriş yapmaya çalışırken, Speakychat ActiveX nasıl yüklenir, hakkında bilgi sahibi değil. Bundan dolayı, görüntülü sesli sohbet sitelerine, giriş yapmaya çalışırken, bir çok sorun ile karşılaşıyorlar. Bu sorunlardan bir tanesi ise, Speakychat ActiveX denetimi yüklerken yaşanıyor. Burada, kameralı sesli chat sitelerinin kullandığı, Speakychat ActiveX nasıl yüklenir, hakkında, kısaca bilgiler vereceğiz.

Daha iyi bilgi sahibi olmaniz için, kameralı sesli sohbet sitelerinde mecbur yüklenen, Speakychat, ActiveX denetimi nasıl yüklenir, ile ilgili, sizlere bir video hazırladık. Aşağıda bulunan videoyu, izlediğiniz zaman, activex denetimi ile ilgili sorunları, çözeceğinize inanıyorum.

Videoyu izlemeden önce, kameralı seslichat siteleri için, Speakychat ActiveX denetimini, burdan bilgisayarınıza indirin. Bu dosyayı, bilgisayarınızın masaüstüne, veya görebileceğiniz bir yere, indirmeniz gerekiyor.Özellikle bunu yazmamın amacı, birçok arkadaşımız, bir dosyayı indirdiği zaman, nereye indirdiğini bilmedikleri için, bir hatırlatmada bulundum.

ActiveX Nasıl Yüklenir, Videolu Anlatım.

Sesli Chat ActiveX Nasıl Yüklenir, Ve Yükleme Yaparken, Yaşanan Sorunlar.

Sesli Chat ActiveX Nasıl Yüklenir1- Google Chrome ile, giriş yapmaya çalışmayın, çünkü, Speakychat ActiveX desteği bulunmuyor.
2- İnternet Explorer 64 ile, yine Speakychat ActiveX desteği olmadığından dolayı, aynı sorunu yaşarsınız.
Yukarıda belirttiğimiz, iki internet tarayıcısını, kullanmayın.

Kullanabileceğiniz, internet tarayıcıları.

1- İnternet Explorer 32 bit.
2- Mozilla Firefox.
3- Opera.
Bu üc tarayıcı ile, sorun yaşamadan, giriş yapabilirsiniz.

ActiveX Denetimi Nasıl Yüklenir, İle İlgili Resimler.

br>

Etiketler: , ,

Yorum Yap