• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Ne-Nerede » Arkadaşım Nerede Android

Arkadaşım Nerede Android

Arkadaşım Nerede Android, çocuğum nerede Android, sevgilim nerede Android uygulaması.
Arkadaşım Nerede Android

Akıllı cep telefonları sayesinde, arkadaşım nerede Android uygulamalarını, Google Play’de mobil cep telefonlarınıza yükleyip, rahatlıkla arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi, ve çocuklarınızı bulabilirsiniz.

Akıllı cep telefonlarında bulunan GPS sistemi aracılığı ile arkadaşım nerede Android uygulamasını açıp, harita üzerinde arkadaşınızın nerede olduğunu kolay bir şekilde görebileceksiniz. Aynı şekilde sevgilim nerede, çocuğum nerede Android diye aradığında, nerede olduklarını harita üzerinde rahatlıkla göreceksiniz.

Eğer arkadaşınızı, çocuklarınızı, ve sevgilinizi gizli bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Find My Phone uygulamasını bu iş için kullanabilirsiniz. Aslında bu uygulama cep telefonunuz çalındığında bulmak içindir, ama siz bunu takip edeceğiniz kişi için kullanabilirsiniz.

sevgilim nerede, çocuğum nerede Android

Arkadaşım Nerede Android.

Find My Phone uygulamasını birden fazla akıllı cep telefonlarına tanımlamak mümkün. Harita üzerinde bir cep telefonu, veya birisini izlemek çok kolay.

Bu işlemleri yapmanız için bir çok uygulama bulunuyor. Google Play hesabınıza giriş yaparak, uygulama arama bölümünde Find My Phone, yada arkadaşım nerede diye arama yapın, karşınıza ayrıntıları ile, bir çok uygulama çıkar. Find My Phone uygulamasını cep telefonlarınıza kurun, bu sorundan kurtulun.

Görme Engelliler için, Arkadaşım ve Sevgilim Nerede Android.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap