• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Ne-Nerede » Arkadaşım Nerede, Iphone

Arkadaşım Nerede, Iphone

Arkadaşım Nerede, IphoneArkadaşım nerede, iPhone uygulaması, ve özellikleri.
Eğer arkadaşım nerede, iPhone uygulaması cep telefonunuzda yüklü degilse, hemen App Store giriş yaparak, bu uygulamayı, oradan cep telefonunuza yüklüyebilirsiniz. Bu konu ile ilgili App Store, iOS uygulamalarında, birçok program bulunmakta.

Bu program sayesinde sevgilinizin, çocuğunuzun, ve arkadaşınızın nerede olduğunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için, takip edeceğiniz kişilere, bu uygulamayı yüklemeleri için, davetiye yollamanız gerekiyor. Veya çocuğunuzun, ve sevgilinizin cep telefonuna, bu uygulamayı kendiniz yüklemeniz gerekiyor.

Daha sonra arkadaşımı bul iPhone, uygulamasını açtığınızda, arkadaşınızın, sevgilinizin, ve çocuğunuzun nerede olduğunu, harıta konumunda, rahat bir şekilde göreceksiniz.

Bu ayrıyeten iPhone takip etme programı olarak kullanılmakta. Eğer cep telefonunuz çalındıysa, yada kayıp ise, bu uygulama sayesinde, telefonunuzu bulma şansına sahipsiniz. Kimin nerede olduğunu öğrenme programı, ile istediğiniz kişileri takip edin.

Arkadaşım Nerede, iPhone Uygulaması Nasıl Kullanılır?

arkadaşımı bul iPhoneAslında bütün bilgileri yukarıda belirttik, ama arkadaşımı bul uygulaması nasıl kullanılır, ile ilgili biraz daha bilgi verelim.

Bu uygulamayı kapatmak istediğinizde, kimse sizin nerede olduğunuzu görmelerini istemiyorsanız, ayarlara girip, orada bu uygulama ile ilgili, konumunuzu kapatıyorsunuz.

Eğer bu uygulamayı silmek istiyorsanız, iphone arkadaş bul nasıl silinir diye, kendinize dert etmeyin. Parmağınızı 5 saniye, uygulama üzerinde beklettikten sonra, uygulamanın sol üst köşesinde, çarpı işareti görünür. Ona dokunduğunda, bu uygulamayı kaldırmak mı istiyorsunuz diye, uyarı gelecek. Onu evet yaptığınızda, uygulama cep telefonundan silinmiş olacak.

Görme Engelliler İçin, Arkadaşım Nerede, Iphone, Sesli Dinle

Etiketler: , , ,

Yorum Yap