• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Canlı Siyaset Meydanı

Canlı Siyaset Meydanı

Canlı Siyaset MeydanıNe Nerede sayfasının en kalabalık odası olan, canlı siyaset meydanı, 2001 senesinden beri, 15. yılını arkada bıraktı.
En kalabalık ve en heyecanlı gündemini hala koruyor. Genellikle siyasi konuların ele alindığı, ve dünyadaki bütün sıcak gelişmeler, her gün canlı siyaset meydanı odasında tartışılıyor.

Bütün sesli chat odalarımızda olduğu gibi, burada hiç bir insan ayrımı, cinsiyet ve irk ayrımı yapılmadan, bütün herkesin konuşmacı olarak giriı yapabileceği bir sohbet odasıdır. Bu odamızda her gün Siyasi konular, Ekonomik konular, Dini konuların, ele alındığı anlarda, heyecan dolu dakikaların, ve saatlerin nasıl giçtiğini anlamanız mümkün değil.

Burada görev yapan Admin arkadaşlarımız, çoğu zaman bu oda ile ilgili, çok büyük sorunlar yaşamakta. Elbette bu sorunların geçici olduğunu düşünmek mümkün. Siyaset meydanı odasında Admin olmak, gerçekten çok zor bir durum. Hangi tarafsız davranan, kişi veya kişileri buraya, oda görevlisi olarak atarsan, sürekli sitemize gelen kullanıcılar tarafından dışlanırlar. Taraf tutuyor diye sürekli suçlanmalara maruz kalırlar.

Canlı Siyaset Meydanı ve Konuları

İstiyen bütün herkes, siyaset meydanı odasına giriş yaparak, gündem konuları hazırlıyabilir, konuşmacı olarak katılabilir. Tabiki dinleyici olarakta bu odamızda katılım sağlıyabilirsiniz. Çok önemli bir konu hakkında uyarıda bulunmak istiyorum, lütfen bu odamıza giriş yaptığınız zaman, burada din, dil, irk, ve meshepleri küçük düşürücü konuşmalar, ve yazılardan uzak durmanızı rica ediyoruz. Sonuçta hepimiz birer canlıyız, ve birer insanız.
Ali Kırca yok ama, sizde bir Ali Kırca olabilirsiniz.

Canlı Siyaset meydanı odasına sende katıl, canlı olarak sende konu aç, ve konuş.
Not: Bu odamız günün 24 saati canlı olarak sohbet, canlı tartışma, güncel konuların yer aldığı bir odadır.
Sizlere güzel bir siyaset ortamı, ve güzel bir uslup kurmanız dileğiyle.

Etiketler:

Yorum Yap