• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTürkiye’nin ilk sesli chat sitesi neresidir, biz kimiz, ve hakkımızda aklınızda kalan, soru işaretleri.
Burası 2001 yılında açılan, Türkiye’nin ilk, kameralı sesli chat web sitesidir.
Bu web sayfasının, ilk ve son sahibi, ilkokul mezunu olan, internet üzerinde, DERDO olarak tanınan, Nihat Tabak’tır.

Birçok kullanıcı tarafından, bu web sitesinin, birçok ortağı olduğu bilinmekte, ama tam tersi, buranın hiç ortağı olmamıştır.

Ne Nerede, domain adı ilk alındığında, arama motoru yapmak için alındı, ve daha sonra Türkiyede kameralı sesli chat web sitesi olmadığından dolayı, burayı sohbet amaçlı, hizmet vermeye karar verdi.

İlk Kameralı Sesli Chat Sitesi, ve Hakkımızda Sizin Bilmediğiniz.

ilk-sesli-sohbet-hakindaBurası ilk açıldığında, görüntülü sesli sohbet sitesi olarak, 4 tane chat odası ile, yayın hayatına başladı.

O dönemlerde, Türkiye’de, sadece yazılı chat siteleri vardı. Buranın açılması ile birlikte, insanların aşırı bir şekilde, yazılı chat sitelerini bırakıp, buraya akın etmeleri, kısa bir zaman içerisinde, burası dolmaya başladı. Bu oda sayısını, 4 tane iken, 150 tane odaya çıkardık. Çok kalabalık, bir web sitesi haline dönüştü. Aynı anda, chat yapan online sayısı, 1480 kişiyi buluyordu.

Şu anda, görüntülü sesli chat olarak hizmet sunan, bir çok web sitesinin sahibi, burada ziyaretçi olarak, kameralı sesli chat odalarına, giriş yapıyorlardı.

Hatta, seslidunya.Com’un sahibi, mavi, buranın siyaset meydanı odasında, görevliydi.

Türkiye nin ilk sesli chat sitesi Benim hatırladığım, seslisayfam.com’un sahibi Yorgun, Seslisehir.com’un sahibi Aydın, ve sesliduy.com’un sahibi Artis, burada normal ziyaretçi olarak, sesli chat yaparlardı. Daha sonra, buradan ayrılıp, kendilerine ait web sitesi açtılar.

Bizlerde, Türkiye’nin ilk sesli chat sitesi olarak, hiç bir beklenti içerisine girmeden, 2001 yılından bu yana, bütün kullanıcılarimıza, ücretsiz olarak hizmet vermenin, onurunu yaşamaktayız.

Biz, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına, ve Dünya web siteleri yasalarına, uygun bir şekilde, yayın hayatımızı sürdürmeye, devam etmeyi düşünüyoruz. Her zaman, bizim ile olduğunuz için, hepinize ayrı, ayrı, sonsuz saygılarımızı sunuyoruz.

Görme Engelliler icin, Hakkımızda, Sesli Dinle.

İlk Kameralı Sesli Chat Sitesi ile ilgili Resimler.