• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Görüntülü Seslichat » İlk Sesli Chat Sitesi

İlk Sesli Chat Sitesi

İlk Sesli Chat SitesiSanal ortamda sohbet eden insanların bir çoğu, Türkiye’nin ilk sesli chat sitesi neresidir diye merak ederler. Bizde insanların bu merakını gidermek için ve bilgilendirmek için, böyle bir makale yazmaya karar verdik.

2001 yılından önce, Türkiye’de yazılı sohbet siteleri hizmet veriyordu. 13 Aralık 2001 yılında web sitemizin açılması ile birlikte, Türkiye’de insanlar yazılı sohbet web sayfalarını bırakarak, sitemizde kameralı sesli chat sistemi ile sohbet etmeye başladı. Türkiye’nin ilk kameralı sesli chat sayfası, ne-nerede.com web sitesidir, yani şu an bulunduğunuz web sayfadır.

Bunun doğru olup, olmadığını web arşivi sitesinden, öğrenebilirsiniz. Web arşivi web sitesinden hangi web sayfasının hangi tarihte açıldığını, içeriğini ve bütün güncelleme tarihlerini görmeniz mümkün.

Kameralı İlk Sesli Chat Sitesi.

Sitemizin kuruluş tarihi, 13 Aralık 2001. Burası ilk açıldığında, arama motoru yapma gibi bir durum söz konusuzdu. Bundan dolayı, domain ismini, ne nerede olarak aldık. Ama aniden karar değiştirerek, kameralı sesli chat yapmaya karar verdik. Çünkü türkiye’de hiç kameralı sesli chat web sitesi yoktu. Bu konu ile ilgili, sanırım sizleri yeterince aydınlattık.

Yorum Yap