• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » İngiltere Sesli Chat

İngiltere Sesli Chat

İngiltere Sesli Chatİngiltere’de yaşayan türklere müjde, eskiden, web sitemizde bulunan, ingiltere sesli chat odaları, yeniden açıldı. Büyük coğunluğu, ingiltere’nin başkenti, londra’da yaşayan türklerin, yoğun isteği üzerine, bazı nedenlerden dolayı, daha önce kapattığımız, ingiltere kameralı sesli sohbet odalarını, tekrar açtık.

Bu ülkeye ait, web sitemizde tam olarak, 2 adet, kameralı sesli chat odası, bulunuyor. Oda isimleri, ingiltere görüntülü sesli sohbet, ve Londra (London) kameralı sesli chat odalarıdır. Bu odalar içerisinde, Türkçe, ve ingilizce dillerinde, sohbet edebilirsiniz.

İngiltere hakkında, bilgi sahibi olmak istermisiniz?
Aşağıda sizlere, ingiltere’nin bütün şehirleri hakkında, kısaca bilgiler vereceğiz.

İngiltere Sesli Chat Odaları, Ve Bütün Şehirleri

   
İngiltere Sesli Chat Odaları
Glasgow  
    Edinburgh  
       
       
       
Newcastle
       
       
Belfast
       
Manchester
Liverpool Leeds
Dublin Nottingham
Leicester
Birmingham Cambridge
Malvern Bedford
Oxford Londra
Cardiff Ramsgate
Bristol Hastings
  Devon Seaford  
  Bournemouth Brighton  
Reigate
Southsea Southampton Woking Brinsbury

Kameralı Sesli Chat, ve Londra Hakkında Bilgiler.

Londra Kameralı Sesli Chat Çok eskiden, küçük bir Roma Şehri olan Londra, şu anda, ülkenin başkenti. Başkent Londra, politik, ticari,kültürel ve turistik merkezidir.

Bu sebepten dolayı, her yıl birçok insan, bu şehri, ziyaret etmektedir. Bu şehir, adeta İngiltere’nin kalbi durumunda. Çok hareketli, ve öğrenciler için, ideal bir şehirdir.

Burada farklı dil, din, ırktan insanlar yaşamakta, ve özgürce yaşanabilecek, renkli bir şehirdir.

Görüntülü Sesli Chat, ve Brighton Hakkında Bilgiler.

Deniz ile kentin iç içe olduğu, çok güzel bir şehirdir. Brighton şehiri, adeta tatil ve eğlence merkezi durumunda olan bir şehirdir. Ülkenin başkenti, Londra’ya sadece 1 saat uzak bir mesafede. Brighton’da 2 tane üniversite, bulunuyor.

Kameralı Sesli sohbet, ve Cambridge Hakkında Bilgiler.

Cambridge şehri, ülkenin en çok kolejleri, ve üniversiteleri, bu şehirde bulunuyor. Buranın nufusu, % 20’nin üzerinde, öğrenciler oluşturuyor. Bundan dolayı, çok hareketli, bir şehirdir. Bu şehirde, dünyanın her ülkesinden, insan bulmak mümkün. Cambridge halkı, yabancılara karşı, çok sıcak davranan, bir şehirdir.
Bournemouth Hakkında
İngiltere’nin güney kısmında bulunan, çok şirin, bir tatil beldesidir. Bu belde, Londra şehir merkezine, uzaklık mesafesi sadece, 2 saat .

Kameralı Sesli Sohbet, Oxford Hakkında Bilgiler.

Burası, Oxford Üniversitesi’ne, ev sahipliği yapan, bir şehirdir. Başkent Londra’ya, sadece 80 kilometre, uzaklıkta. Tüm dünyada ünlü onan, Oxford Üniversitesi’nin tarihi binalarını, her yıl binlerce turist, ziyaret etmekte.

Sesli Chat, ve Liverpool Hakkında Bilgiler.

İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan, güzel bir liman şehridir. Liverpool Universi ve John Moores adında iki büyük üniversite bulunuyor. Liverpool denince, aklara gelen ilk şey, Futboldur.

Görüntülü Sesli Sohbet, Manchester Hakkında Bilgiler.

Manchester, ülkenin kuzeybatısında bulunan, büyük bir şehirdir. Bu şehirin nüfusu, 6 milyonu aşkın. Manchester İngiltere’nin en büyük, sanayi, ve endüstri alanında çok önemli, bir bölgedir. Dünyaca ünlü Manchester Üniversitesi, ve şehir merkezinde, bir çok, dil okulu bulunuyor. Manchester United futbol kulübüne, ev sahipliği yapmakta.

İngiltere’nin Diğer Şehirlerinin Listesi.

1 – Bedford.
2 – Belfast.
3 – Birmingham.
4 – Bournemouth.
5 – Brinsbury.
6 – Cardiff.
7 – Dublin.
8 – Edinburgh.
9 – Glasgow.
10- Hastings.
11- Leeds.
12- Leicester.
13- Malvern.
14- Reigate.
15- Seaford.
16- Southampton.
17- Southsea.
18- Torbay.
19- Woking.

İngiltere’de yaşayan türkler, eğer güzel bir sohbet ortamı arıyorsanız, web sitemizde bulunan, İngiltere Sesli Chat Odalarını, mutlaka ziyaret edin.

Görme Engelliler İçin, İngiltere Sesli Chat, Sesli Makale.

Etiketler:

Yorum Yap