• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Internetin Kötü ve Güzel Yönleri

Internetin Kötü ve Güzel Yönleri

Internetin Kötü ve Güzel Yönleri Nelerdir

Internetin Kötü ve Güzel YönleriTeknolojinin en yüksek olduğu bir çağda yaşamaktayız. Tabiki bunun güzel nimetlerinden faydalanmak istersek, burada bilgi sahibi olmak bizim elimizde.

Eğer iyi yöne kullanırsak bir çok bilmediğimiz konular hakkında bilgi sahibi oluruz. Tabiki bunu kötüye kullanırsak evin yolunu şaşırıp, bir daha dönmemek üzere, kafa üstü dikilerek, kendimizi tamamen kaybederiz.

Bazı örnekler verecek olursak, Seslichat sitelerine giren bir insan eğer isterse burada güzel ve hoş bir vakit geçirip çıkıyor.

Ama kötüye kullanmak istersek, burada çapkınlık yapma peşinde koşup, bir kız tavlama peşinde, veya bu bir bayansa, bir erkek tavlama peşinde koşuyorsa işte bu iyi niyet göstermez. Bunlar bilgisayarı kapattığı zaman, aklı hep orada olur.

Ama iyi niyetle kullanan insanlar ise, bilgisayarın düğmesine basıp kapattığı zaman, her şey orada kalır, ve sadece bilgi sahibi olduğu konular aklında kalır.

Şimdi gelelim Internetin Kötü, ve Güzel Yönleri nasıl olur.

Internetin Güzel Yönleri

Internetin Güzel Yönleri.

Çağımızın en güzel dönemlerini yaşarken, bu dönemde bilmiyorum diye bir şey yoktur.
Bir konu ile ilgili bir araştırma yapmak istediğimizde, o konu ile ilgili A dan, Z ye herşeyi öğrenmek mümkün.

Internet üzerinde, Bilim, teknoloji, sağlık, kültür, astroloji, sanat, teknik, ve evrende yaşıyan bütün canlılar hakkında, uzay ile ilgili bilgiler, kısacası bilmek istediğiniz herşeyi internet üzerinde bulmak mümkün.

Hatta, yanlız yaşıyorsanız, yada evli iseniz, değişik insanlar ile konuşmak istediğinizde, dozunu kaçırmadan, burada insanlar ile bir kameralı sesli chat sitesinde, güzel bir sohbet ortamı kurup, o insanlar ile sohbet edip güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu kötü birşey değil.

Ama bilgisayarın düğmesine basıp kapattığınız zaman, sohbet ettiğiniz kişileri unutmanız gerekiyor. Bilimle ilgili öğrendiğiniz konular aklınızda kalıp normal hayatınıza devam edersiniz.

Internetin Kötü Yönleri

Internetin Kötü Yönleri.

Söylediğimiz gibi internetin iyi, birde kötü yönü vardır.

Eğer bu konu ile örnek verecek olursak, her hangi bir görüntülü sesli chat sitesine giren bir kişi, orada çapkınlık peşinde ise, işte bunu kötüye kullanıyor anlamına gelir.

Neden diye sormak isterseniz, bunun nedeni şu anlama gelir, internet üzerinde, kameralı seslichat sitelerinde, yürütülen ilişkiler, aşklar, sevdalar, duygusallıklar, dostluklar, ve arkadaşlıklar fazla sağlıklı olmadığını söylemek mümkün.

Bunu neye dayanarak söylediğimin gerçekleri var. Türkiyede ilk olarak kameralı sesli chat web sitesini açtığımdan bu yana, 15 yıl geçti. Burada edindiğim bilgilere dayanarak söylüyorum.

Bu zaman süresi içerisinde bana bir çok insan kardeşimsin, dostumsun dedi. Ama sonunda sırtımdan vurdular, haince kalleşçe.
Bence insanlar sanal üzerinde, aşk, sevda, dost demeden, bilgisayarın düğmesine basıp kapattığı zaman, bilgisayarda sohbet ettiği insanları tamamen unutmalı diye düşünüyorum.

Eğer bir insan birisi ile tanışıp, arkadaşlık, yada evlilik, düşünüyorsa gerçek anlamda, çevresine bakmalı bilgisayar başında, sosyal medya sitelerinde değil.

Evli olan insanlar için, şunu söylemek istiyorum. Lütfen evdeki çocuğunuzu, eşinizi asla ihmal etmeyin, onlar ile ilgilenin, sanaldaki insanları asla onlar ile değişmeyin.

Internetin Kötü ve Güzel Yönleri Sesli Dinle

Etiketler: , ,

Yorum Yap