• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » İslami Evlilik Siteleri

İslami Evlilik Siteleri

İslami Evlilik Siteleriİnternet üzerinde, arama motorlarında, İslami evlilik siteleri adı altında bir çok web sayfasına rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra, kameralı sesli sohbet web sayfaları, ve sosyal medya paylaşım sitelerinde İslami evlilik adı altında web sitelerine rastlamaktayız.

Bu durumu değerli din hocalarımıza sorduğumuzda, bunun kesinlikle caiz olmadığını söylerler. Değerli din hocalarımız evlenmeyi bir tarafa bırakın, karşı cinste olan birisi ile tanışmalarının kesinlikle caiz olmadığını dile getirirler.

Geçenlerde bu konu ile ilgili internet üzerinde araştırma yaptım, hocanın birisine soruyorlar. Hocam internet, üzerinde evlilik cayizmi diye. Hocamız şöyle cevap verir.

Hocam İslami Evlilik Siteleri Üzerinde Evlilik Caizmi?

Islami Evlenme Sitesiİslami Evlilik web Siteleri dedikleri sitelerde çok fazla suistimaller oluyor. Kesinlikle buna benzer sitelere girmeyi ve karşı bir cinsle tanışmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Buna benzer siteleri açarak para kazanmaya çalışan kardeşlerimiz, temiz bir kazanç yolu aramaya baksın, insanların rahatça koşturulduğu bu tür sitelerden para kazanmaya çalışmamalarını tavsiye ediyoruz.

İslamiyette bir Müslüman başka Müslüman ile ister karşılıklı, ister sanal ortamda karşılıklı konuşabilir, dertlebilir, bilgi alışverişinde bulunması çok güzel bir şey. Tabiki aynı cins olanlar bunu yapabilir. Bir kadın ile, bir erkeğin konuşmasını kesinlikle uygun görmüyoruz, ve cazip değildir.

Değerli hocamız sonunda diyorki, çocuklarınızı, eşinizi, akrabalarınızı, internetten, ve sosyal paylaşım sitelerinden uzak tutmaya çalışın. Aileniz içerisinde denge kurmayı, ve mutluluğun yolunu arayın.
Evet hocamızın bütün dediklerine katılıyorum, internetin değerli nimetlerinden faydalanmak çok güzel bir şey, ama aşk, evlilik, vesayre çok yanlış görüyorum.

Aslında bu konu ile ilgili fazla bilgim yok. Bunlar derin konular. Burada amacım asla kimseyi rencide etmek değil. Onun için bu konuyu burada kapatmak istiyorum.

Bu Sitelerle İlgili Detaylı Bilgi
Eğer bu konu ile detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, Google gibi büyük arama motorlarında, islami evlilik siteleri ücretsiz, islami evlilik siteleri almanya, islam evlilik sitesi, islami tanisma sitesi, islami evlilik sitesi bedava, islami evlilik almanya, es arama siteleri, islami evlilik sitesi ücretsiz mesajlaşma, bu kelimeleri yazarsanız geniş bilgiler yer almaktadir.

İslami Evlilik Siteleri Sesli Dinle

Etiketler: , , ,

Yorum Yap