• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Kameralı Chat Odaları

Kameralı Chat Odaları

Kameralı Chat OdalarıWeb sitemizin, kameralı chat odaları, bütün yeniliklerine devam ediyor. Bu yenilikler arasında, kameralı muhabbet paneli bulunuyor. Burada kullandığımız, kameralı muhabbet paneli, tamamen yenileniyor.

Kameralı seslichat odalarına, hızlı girişler sağlansın diye, bu değişiklikleri yapmaktayız. Eğer farkındaysanız, kameralı sohbet odalarına giriş yaptığınızda, herhangi resim grafikleri bulunmuyor. Bunun nedeni ise, resim grafikleri, web sayfalarını çok aşırı bir şekilde, yavaşlatır. Kameralı sohbet panelinde, resim grafikleri kullanmadığımız için, çok hızlı performans göstermekte. Buda kullanıcıların, web sayfamıza, hızlı giriş yapmasını sağlıyor.

Kameralı Chat Odaları, Nasıl Çalışır.

Kameralı Sesli Chat SitesiWeb sitelerinde üzerinde çalışan, kameralı sesli chat odaları, birçoğu Activex denetimi ile çalışır, bazıları ise, alt yapısı java, ve php den oluşuyor. Aslında bunların hepsi, aynı görevi yapıyor. Activex denetimi, Java, ve Php, yaptıkları görev, kameralı seslisohbet odalarında, açtığnız kameranın görüntü paketlerini, servere iletir, karşı taraftan servere gelen, görüntü paketlerini size iletir. Aynı şekilde, Mikrofonda konuştuğunuz zaman, konuştuğunuz sesleri paket şeklinde servere iletir, karşıdan gelen sesleri sizlere iletir. Bu şekilde, kameralı ve sesli diyalog kurulur.

Kameralı sesli chat sitesi olan, ve Web sitemizde bulunan, kameralı chat odaları üzerinden, istediğiniz kişilerle, ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yap