• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Kameralı Görüntülü Sohbet

Kameralı Görüntülü Sohbet

Kameralı Görüntülü SohbetSon yıllarda, Teknolojinin bizlere sağladığı imkanlar sayesinde, bazı programlar aracılığı ile, veya internet web sayfalarını kullanarak, canlı olarak, kameralı görüntülü sohbet olanakları, buluyoruz. Bizler o kadar nankörüz ki, Teknolojinin bize sunduğu, bu büyük olanaklar ile, hala yetinmeyip, daha fazlasını istemekteyiz.

Eskiden, uzaklarda yaşayan bir yakınımızı özlediğimizde, sadece bir mektup ile, yetinirdik. Şimdi ise, bu durum daha farklı. Bir yakın akrabamızı, veya bir arkadaşımızı özlediğimizde, kameralı sohbet siteleri üzerinden, görüntülü olarak, karşılıklı konuşabiliyoruz. Bazen konuşma ile yetinmeyip, kameralar karşısında, karşılıklı çay içiyoruz, veya beraber yemek yiyebiliyoruz. Hele sevgili olanlar, aşk yaşayanların, keyiflerine diyecek yok, onların bir çoğu, karşılıklı web kameralarını açarak, ekran karşısında uyuyanlar bile var.

Bazı Kameralı Görüntülü Sohbet Araçları.

Son yıllarda kullandığımız birkaç tane, kameralı görüntülü sohbet, iletişim aracı, sizinle paylaşmak istiyorum.
speakychat1- Kameralı görüntülü sohbet siteleri, Speakychat LB serverlar üzerinden çalışır. Bu web sitelerini kullanarak, ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.

Skype2- Skype Programını kullanarak, ister bilgisayarlar ile, isterseniz akıllı cep telefonlarına yüklüyerek, kaliteli görüşmeler sağlıyabilirsiniz.

viber3- Viber, uygulamasını, Akıllı cep telefonlarınıza yükleyip, kameralı görüşmeler, yapabilirsiniz.

WhatsApp4- WhatsApp uygulaması ile, cep telefonlarında hazırda olan, ya da çektiğiniz videoları, bir arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

tango5- Tango, uygulamasını, cep telefonlarınıza yükleyip, sevdiğiniz insanlar ile ücretsiz görüşmeler, yapabilirsiniz.

facebook6- Facebook Mobil uygulaması ile, yada bilgisayarlarla, sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Görme engelliler İçin, Kameralı Görüntülü Sohbet.

Kameralı Görüntülü Chat, İle İlgili Resimler

Etiketler: , ,

Yorum Yap