• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Kameralı Sesli Sohbet

Kameralı Sesli Sohbet

Kameralı Sesli SohbetKameralı Sesli Sohbet
Eskiden uzakta yaşıyan birisi, bir yakınını görebilmek için, zarf içerisine resim koyarak, mektup şeklinde postaya vererek sağlanırdı. O gönderdiği resimin yerine ulaşması aylar sürerdi. Ancak bu şekilde insanlar bir birlerini görürüp, iletişim kurarlardı.
Tabiki bu cansız bir resim ile gerçekleşirdi. Şimdi ise teknoloji çağının verdiği kolaylıklar, bütün engelleri aşmış durumda. Insanlar artık uydu aracılığı ile, dünyada istedikleri yerin resmini çekip, herkesle paylaşabiliyorlar.

Insanlar artık Kamera karşısında canlı bir şekilde kameralı sesli sohbet olanağı bulmaktalar. Bu devirde iletişimle ilgili, hiç bir sorunun olmadığını düşünüyorum. Öyle bir çağda yaşıyoruzki, istediğimiz kişi ile, istediğimiz an, Kamera karşısında canlı olarak, iletişime geçememiz mümkün.

Bir çoğumuz sabahları uyandığımızda, hemen sevdiğimiz insanları görmek istiyoruz. Bu bir arkadaş olsun, bir dostunuz olsun yada sevgiliniz olabilir, yada bir akraban. Onlarla iletişime geçmek artık çok kolay.

Sevdiğiniz insanları artık, heryerde görme olanağına sahipsiniz. Nerede olursanız, olun, ister Otobüste, Trende, yada kahvaltı yaparken sevdiğimiz insanları, canlı kameralar sayesinde, rahat bir şekilde görme olanağına sahipsiniz.

Kameralı Sesli Sohbet Nedir

Günümüzde bir çok program aracılığı sayesinde yapılan kameralı sesli sohbet, çok farklı progremlar aracılığı ile, Bilgisayar, Tablet, akıllı cep Telefonları kullanılarak, Internet bağlantıları üzerinde gerçekleşen bir canlı yayın aracıdır.
Bu programlar, farklı serverler üzerinde çalışır. Bu serverler anlık görüntüyü paket halinde gönderir, ve anlık olarak paket halinde karşı tarafa iletir. Aynı şekilde görüntüler paket halinde geri döner.

Ama derler ya, insan oğlu çok nankördür, bunlarla yetinemiyoruz. Bizler her Zaman daha fazlasını istiyoruz.

Etiketler: ,

Yorum Yap