• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Kameralı Sohbet Sitesi

Kameralı Sohbet Sitesi

Kameralı Sohbet SitesiTürkiye’nin ilk, kameralı sohbet sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor. Web sitemizin, kameralı sesli sohbet odalarını, kullanarak, bütün dünya ile, görüşmeler yapabilirsiniz.

Artık günümüzde, bütün dünya ülkeleri arasında, iletişim kurmak çok kolay. Dünya nufusunun, %80 i telefon yerine, interneti tercih edip, artık internet üzerinde görüşmeler sağlıyor. Bu durum ekonomik olarak, insanların bütçesine, çok büyük katkıda bulunuyor.

Eskiden bir aile, telefon görüşmelerine, ortalama olarak en az, 70 Euro ücret öderlerdi. Şimdi ise bir çok insan, telefon bile kullanmıyor. Çünkü, bütün görüşmelerini, internet, ve kameralı sesli sohbet sitesi üzerinden, canlı kameralar karşısında yapabiliyor.

Kameralı Sohbet Sitesi, Nedir?

Kameralı Sesli Sohbet SitesiServerler aracılığıyla sağlanan, bir iletişim aracıdır.

Bazı programcıların, yazdığı server programlarını, serverlere yüklüyerek, ve ip adresleri üzerinden, ses ve görüntüleri, paketler halinde, bilgisayarlardan servere aktarır, aynı şekilden karşı taraftan gelen, ses ve görüntü paketlerini, bilgisayarlara aktarır. Bu şekilde, iletişim sağlanır.

Eğer sizlerde, ücretsiz görüşmeler yapmak istiyorsanız, kameralı sohbet sitesi olan, web sayfamızı kullanabilirsiniz.

Görme Engelliler İçin, Kameralı Sesli Sohbet Sitesi.

Etiketler:

Yorum Yap