• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Kürtçe Seslisohbet

Kürtçe Seslisohbet

Kürtçe SeslisohbetWeb sitemiz içerisinde yer alan, Kürtçe seslisohbet odalarına hoş geldiniz.

Burada herkese yönelik kameralı sesli sohbet odalarımız bulunuyor. Herkesin özgürce sohbet edebileceği bir ortamı yaşatmak için, çok farklı kesimlerin gelip burada kendi düşünce ve görüşlerini özgür bir şekilde dile getirebileceği bir ortam yaratmaya çalışmaktayız.

Elbette ülkemizde yaşıyan Kürt vatandaşlarımız içinde böyle bir ortam sağlamığ durumdayız. Web sayfamız içerisinde bulunan Kürtçe sesli chat odaları yıllar önce farklı web sitelerinde, kürtçe konuşmayı, veya sohbet etmeyi bir tarafa bırakın, Ahmet kaya muziklerini dinletmek yasakken, web sitemiz içerisinde Kürtçe seslisohbet odaları bulunuyordu.

Sadece kürtçe sohbet odaları değil, bunun yanında aleviler için erenler cemi odası, ülkemizde yasıyan çerkezler için, çerkezler sohbet odası, islamiyeti rahat yaşıyabilsinler diye islam odası ve bir çok oda bulunuyor.

Kürtçe Seslisohbet ve özgürlük

Burası özgürlüğün sesi olarak biliniyor. Her ırktan, her milletten insanlar gelir, Kürt, Türk, Alevi, Sunni, Laz, Çerkez, Ermeni, hiç bir insan ayrımı yapmadan herkes burada özgürce sohbet edebilir.

Bu odalarımız içerisinde elbette yasak olan bazı kurallarımız bulunuyor. Bizler yasa ve kanunlar ile yönetiliyoruz. Web sitemizde insan değerlerine aykırı olan durumlara yer vermiyoruz. Burası Türkiye cumhuriyeti, ve dünya web siteleri kanunlarına göre haraket eder. Bu kanun ve kuralları çiğniyen kişilere burada asla yer vermeyiz.

Görüntülü sesli chat sitemiz, ve Kürtçe seslisohbet odalarımız, kardeşliğin, dostluğun, barışın tek adresi olarak biliniyor.

Etiketler: , ,

Yorum Yap