• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Ne Nerede Sesli Chat

Ne Nerede Sesli Chat

Ne Nerede Sesli ChatSevgili ziyaretçilerimiz,
Ne Nerede Sesli Chat web sitemiz, 16 yıldan bu tarafa, ücretsiz olarak bütün herkese sesli sohbet, odalarında arkadaşlık edinme, ve burda farklı insanlarla tanışma imkanı sunmakta.

Bizler çok iyi biliyoruzki, son dönemlerde bir çok insan web sitemize erişim sağlıyamıyor. Bunun gerekçesi ise, son dönemlerde yazdığımız bütün makaleler, yazılar yeni açılan kameralı sesli chat siteleri tarafından kopyalanarak, kendi web sayfalarında yayınlanması oldu.

Bunu biraz geç fark ettik, ama bu internet sayfalarını tek, tek bulup Google spam olarak bildirdim.
Şu anda bu web sitelerinin bir coğu google tarafında engellenmiş durumda.
Bunların bir coğunu yazdığım içeriği ve yazıları kendi web sitelerinden çıkarmalarını istedim. Sonuçta site açmışlar, emek vermişler, buna bedel olarak belli bir ücret ödemişler.
Bazıları verdiğimiz uyarıları dikkate aldı, yazdığımız içeriği hemen web sitelerinden kaldırdı, bazıları ise aldırış etmedi. Uyarılarımızı dikkate almıyan web siteleri şu an Google arama sonuçlarında Spam durumunda.
Bundan sonra kimseyi asla uyarmıyacağım, gördüğüm kopya icerikleri direk Googleye bildirecem.

Ne Nerede Sesli Chat Değişiyor

Evet şu anda bütün içeriği kaldırdık, bütün linkleri kaldırdık. Eski içeriğimizi kontrol ederek tek, tek gözden geçirip, tekrar aynı linkler altında yayınlamayı düşünüyoruz.
İçerisinde gereksiz yazılar, yanlış cümle ve imla kuralları varsa hepisini yeniden değerlendirip, ileriki süreç içerisinde aynı linkleri Ne nerede Sesli Chat sitesinde bulabileceksiniz.
Bunu yapmamızın gerekçesi Google arama motorunun kriterlerine uymak için ve kullanıcıya daha iyi bir hizmet için yapıyoruz.
Bu biraz uzun bir zaman alacaktır, bunu çok iyi biliyoruz. En azından kullanıcılarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmuş oluruz.

Yorum Yap