• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Nerden Nereye

Nerden Nereye

Nerden,NereyeNerden Nereye
Bir dönemler sesli chat sitelerinin, ve sanalın kralı olan DERDO sanırım yine kolları sıvıyacak.
Bu alemin öncüsü olarak bilinen, ne-nerede web sitesi, yıllar önce belli bir süre krallık yaşadıktan sonra, insanların iki yüzlü ve hain olduğunu fark eden DERDO, artık bu işten soğumaya başladı.
Bu süreç içerisinde yavaç, yavaş sanaldan uzaklaşmaya başladı, ve ne-nerede sesli sohbet sitesini kendi kaderine terk etti. Bunu fırsat bilen bir çok fırsatçı, hemen onun yerini almaya çalıştı.

Tamam bunu yapmalarını doğal olarak karşılıyan DERDO, daha sonra cok büyük iftiralar ile karşı karşıya kaldı. Bu iftiraları duyduktan sonra dahada soğudu. Ama insanlar hala rahat durmadı, devamlı onun hakkında kötü konuşmalar, yüzüne karşı abi diyip, hemen arkasından annesine, bacısına küfür edenler vesayre.

İşin ilginç olan yönü ise, bunu yapan kişiler, sitesinde görev yapan, ve onun görev verdiği insanlardı. Görev almaya çalıştıklarında, nerde ise DERDOnun elini, ayağını öpecek kadar küçülmüşlerdi. Görev aldıktan sonra ise özeline girdikleri bayanlara, site sahibi hakkında gizli, gizli iftiralar, kötülemeler yazılıyordu. Bu aptal ve geri zekalı olan insanların amacı ise, sanki DERDO bütün bayanlar ile konuşuyor, onu kötüleyip, o bayanı kolayca tavlamaktı. Bir çok bayan arkadaşımız, Derdoyu tanımadıkları halde bunların sözlerine inanırdı, bazı bayan arkadaşlar ise bu yapılanları Derdoya iletirdi. DERDO bunlara bile aldırış etmezdi.

Bir düşünün, hem adamdan görev almak için nerde ise elini ayağını öpmeye çalıpıyor, hemde onun verdiği yetki ile onu karalıyor. Siz sanalın iki yüzlü insanları, bunu ne kadar doğru buluyorsunuz?

Nerden Nereye Artık Demek İstemiyorum.

Sanırım şu an sanalda kendilerini kral olarak görmek istiyenler, tekrar kolları sıvamamı istiyor.

Onlara şöyle bir sesleneyim! Bakın elin şeyi ile gerdeğe girerseniz, sonunuz Fatih Ürek gibi olur. Bunu bir tavsiye olarak görün, ve çok dikkatli olun.
Burada başkasının yazdığı konuları kopyalamak, başkasının yaptığı grafikleri çalmak, aynı yukarıda benzettiğim benzetme olur, elin şeyi ile, şeye girmiş olursunuz.

Sizler bu yolda giderken, biz gelmiyorduk, adeta çoktan gelmiştik, oturup sizleri izleme ile kalmıştık. Emek hırzızlığından vaz geçin, aksi taktirde geri döner, bir çoğunuzu yerle bir ederim.
Aptal ayaklarına yattığıma bakmayın, sizde bulunan beyin, bendekinin %10 kadar bile yok.

Yorum Yap