• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanal Çapkınlık

Sanal Çapkınlık

Sanal ÇapkınlıkSanal Çapkınlık Nasıl Yapılır.
Çapkınların kol gezdigi ülkemizde son yıllarda internetin yaygınlaşması ile birlikte, çapkınlar hem realde, hemde sanal ortamlarda cirit atmaya başladılar. Hatta çapkınlık yapmak isteyip, ama real hayatında bunu beceremiyen insanlar, sanal üzerinde rahat bir şekilde yapmaya başladılar.

Bunun nedeni ise insanların karşı, karşıya geldiğinde çekinerek yüzüne karşı konuşamaması. Bu nedenle sanal üzerinde bunu rahatlık ile gerçekleştirmesi. İnsanlar iç yüzünü sanal ortamda daha rahat gösterebiliyor.

Gün geçtikce Sosyal meydya siteleri, sesli chat, kameralı sohbet, gibi sitelerin çoğalması ile birlikte, sanal çapkınlık artmaya başladı.

Çapkın Kime Denir?
Evli olupta, gözü sürekli dışarıda olan insanlara denir.

Bekar insan çapkınlık yaparmı?
Bekar insandan çapkın olmaz, bunun nedeni elbette bu insan birilerini hayatına koymak için, tanımak istiyecek. Tek bir kişiyi tanımaya çalışırsa bu yıllarını alacak. Bu sebepten dolayı bekar bir insanın birden fazla kişi ile konuşması normal.
Sanal Çapkınlık ve Kirli Yüzü

Sanal Çapkınlık ve Kirli Yüzü

Son yıllarda gördüğümüz şuki, evli insanlar arasında boşanmaların, veya eşleri ile aralarının açık olduklarını görmekteyiz. Daha öncede bunlar vardı ama, çok az denilebilecek kadar az sayıda. Şimdi ise %75 bu artmış durumda. Neden diye soracak olursanız, eskiden bir evli insan, real hayatında konuştuğu insanlar ile çok mesafeli olurlardı. Tabiki bu insanların real hayatında olan durumlardı.

Şimdi ise bir insan sanal üzerinde, başka birisi ile konuştuğu zaman, iç yüzlerini ortaya koyarak, rahat bir şekilde kendi hislerini konuştuğu kişi ile paylaşabiliyor. Yada başka bir örnek verecek olursak, bir insanın içinde art niyet var ise, bunu real hayatında yansıtamıyorsa, sanal alemde rahatlık ile yansıta biliyor.
Eğer karşı taraftaki insan olumlu bakıyorsa, bir çok şey gerçekleşiyor.

Öyle bir dönem içerisinde yaşıyoruzki, sanal üzerinde gözü komşusunda varsa, akrabasında varsa rahatça açılabiliyor, ve duygularını anlatabiliyor. Ne diyelim, Allahım bunları ıslah etsin. Birileri kendi eşlerine, yada bacılarına aynı gözle baksa ne olur acaba.

Etiketler: , ,

Yorum Yap