• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanal Dostluklar

Sanal Dostluklar

Sanal Dostluklarİnternet yolu ile önce tanışıp, sonra başlayan sanal dostluklar, kalıcı olmadığını söylemek mümkün. 2001 yılından bu tarafa, seslichat sanal web siteleri ile ilgileniyorum, 16 yıl iceriside, sadece 3 tane kalıcı dostum oldu. Bunun haricinde, sanal alemde bir çok insanla tanıştım, bana dost diye yaklaşım gösteren insanlar, belli bir zaman sonra, bana düşmanca davranıp, kazık atmaya çalıştılar. Burada bana abi diye hitap eden insanlar, sırtımı döndükten sonra, benim anneme, bacıma küfür ettiler. Bundan dolayı Sosyal Medya, seslichat gibi, diğer sanal web sayfalarında, gerçek arkadaşlığı, ve dostluğu bulmak mümkün değil.

Yaşadıgım bu arkadaş ve dostlukları mutlaka sizlerde yaşadınız ve aynı sonuçlarla karşı karşıya kaldınız.

Sanal Dostluklar ve İki Yüzlü İnsanlar.

seslichat ve sanal dostluklarSanal ve Sosyal Medya sitelerinde, çıkar peşinde olan, çok sayıda insan bulunuyor. Bu insanlar, ilk önce arkadaş ve dost olarak yaklaşım gösterir, eğer çıkar sağlıyamazsa, o dost dediği insana küfür ederek, düşman olarak tavırlar alır.

Eğer beklediği çıkarı elde edebilirse, dostluk muhabbeti devam eder. Buda, insanların iki yüzlü olduğunu gösterir.

Bence, dost ve arkadaş dediğin insanlardan hiçbir beklenti olmamalı. Elbette insanın dostu ve arkadaşı dar kaldığı zamanlarda, beklenti içerisine girmeli. İnsanın dostu ve arkadaşı dar günde yanında olmalı, ama bu tek taraflı bir çıkar dostluğu ise, olmaması gerekiyor diye düşünüyorum.

Sosyal Medya, kameralı sesli chat web sitelerinde kurulan sanal dostluklar, sahte dostluklardır.

Yorum Yap