• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanal ın Gizli Sırları

Sanal ın Gizli Sırları

Sanal ın Gizli Sırları
Sanal ın Gizli SırlarıBir çok insan internet üzerinde gezinti yaparken, bilgi sahibi olmak için, veya bir şeyi araştırmak için web sitelerine bakarız. Tabiki bilgi sahibi olmak, birşeyler araştırmak güzel bir durum.

Kimimiz ise sanal net sayfaları üzerinde, bir bayan ile tanışmak için, yada bir erkek ile tanışmak için internete gireriz.
Fakat sanal üzerinde kameralı sesli chat sitelerinde, bir çok insan aşk ve sevgili peşinde olduğunu söylemek mümkün. Bir coğumuz inkar etsekte, hayır görüntülü sesli sohbet sitelerinde sadece zaman geçiriyoruz, sanalda aşk aramıyoruz, desede bunun pek inandırıcı olduğunu söylüyemeyiz. Günümüzde kameralı sesli chat sitelerine giriş yapan insanlarin %90 aşk, ve sevgili peşinde olduğunu söylüyebiriz. Bunların %10 belki, evet zaman geçirmek için geliyorlardır.
Sesli Sohbet Sitelerinde-Ask

Sesli Sitelerde Aşk ve Sanal ın Gizli Sırları

Yukarıda bir çok şeyi belirttik ama, biraz daha derine inelim. 15 yıldan bu yana, Sesli chat, site sahipliği yapıyorum. Burada bir çok insan ile konuştum. Evet ilk geldiklerinde, biz buraya zaman geçirmek için geliyoruz, sesli chat sitelerinde aşk olmaz, diyen insanları çok gördük. Ağır Abi ayakları yapan, ağır abla ayakları yapanlar çok kişi gördük. Daha sonraları ise, birilerine sesli sohbet sitesinde aşkım, sevgilim, bebeğim dediklerini çok gördük, ve çok duyduk.

Biliyormusunuz, ben sanalda aşkla uğraşmam, işim olmaz diyenlerin daha sonraları tek bir kişi ile değil, en az 5-6 kişi ile aynı anda aşk yaşadıklarını gördük.

Sadece bir kişiye sen benim sevgilimsin der, gizli bir şekilde diğer insanlara aynı kelimeleri kullandıklarını çok gördük. Tabiki sonunda rezil olup, daha sonra belli bir süre ortadan kaybolduklarına şahit olduk. Bence bu utanç verici bir durum olması gerek.

Elbette bir konuya daha değinmk istiyorum. Tabiki Sesli chat web sitelerine giren herkes ilk aşk, sevgili aramak için gelmiyor. Bir çoğu Kameralı sesli sohbet sitelerine zaman geçirmek için gelenler vardır. Ama daha sonraları, birileri onun kanına girip yoldan çıkarabiliyor.

Sanal Alemde Ask OluyorsaSanal Sitelerinde İnsan Yoldan Çıkarmı?

Bu konuyu söyle değerlendirelim. Evet Sesli chat web sitelerinde insan çok kolay bir yöntemle yoldan çıkabiliyor. Yeterki konustuğu kişi profisiyonel bir çapkın olsun. Karşısındaki insanın kurtulma şansı yok diyebiliriz. Bunu nasıl yapıyor diye sorarsanız, ilk önce karşısındaki insanın püf noktalarını öğreniyor.

Daha sonra hangi tür muzik dinlediğini anlamaya çalışıyor, neylerden hoşlandığını, politik yönlerini, ve her şeyi öğrendikten sonra, başlar onun huyundan, suyundan gitmeye. Eğer bu kişi evli ise bile, evde bulunan eşi ile olan ilişkilerini çözmeye çalışır. O kişiden hoşlandıgı en güzel sözleri öğrenir. Daha sonra ise rahat bir şekilde, onu yoldan çıkara biliyorlar.
Evli insanlar için yaptıkları büyük ataklar, karşı taraftaki kişinin eşi ile uyum sağlamıyan yönleridir. Bunun çok etkisi oluyor diyebiliriz. Tabiki o arada eşinin yapmadığı şeyleri yapmaya çalışıyor, ve onu rahat bir sekilde yoldan çıkarıyor.

Yapmanız Gereken

Son olarak şuna değinmek istiyorum, lütfen çok dikkatli olun. Ister evli, isterseniz bekar olun, sesli sohbet sitelerinde, sanal web siteleri üzerinde asla aşk yaşanmaz, sevgili olunmaz, sadece geçici bir hoşlantı, ve daha sonra alışkanlık haline geliyor. Sonrası ise eliniz, kolunuz bağlı, bir vaziyet içerisinde, bir çıkmaz yola girersiniz. İşte bunlar Sanal ın Gizli Sırları.

Etiketler: , ,

Yorum Yap