• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

Sanal SohbetEskiden insanların, bir evde, yada bir mekanda toplanıp sohbet ettiği yerler, artık yerini, sanal sohbet web sitelerine, bırakmış durumda. Son yıllarda insanların, gerçek anlamda, karşılıklı oturup sohbet edip konuştuklarını, görmek mümkün değil.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, kameralı sesli sohbet sitelerinin çıkması, sosyal medya sitelerinde sesli ve kameralı görüşmelerin sağlanması, insanları, bir birinden, uzaklaştırmaya başladı. Bir düşünün, kapı komşular bile, iki adım yol yürüyerek, karşılıklı hem çay içip, hemde sohbet etmeyi bile, unutmuş durumdalar. En yakın akrabalar, evleri yakın olsa bile, artık, sosyal medya, ve kameralı sesli chat sitelerini kullanarak, sohbet etmekteler. Bu durumu, düşünmek bile istemiyorum, çünkü çok üzücü.

Sanal Sohbet Sitelerinin, Yararları, ve Zararları.

Teknolojinin son yıllarda, bizle sunduğu, bu büyük imkanlarından faydalandığımız, bu sanal web siteleri, bazı insanlara faydalı, bazı insanlara ise, zarar verdiğini görmekteyiz.

Sanal Sohbet ve Faydaları.
Sanal Sohbet ve FaydalarıUzak bir mesafelerde, yakınları olanlar için, iletişim kurmak, onlar ile sesli sohbet etmek, ve onları canlı web kamerası karşısında görmenin, faydalı olduğunu düşünüyorum. Eskiden telefonlar ile, yaptığımız görüşmelerin maliyeti, çok yüksekti. Eskiden o ödediğimiz telefon paraları ise, şimdi cebimizde kalıyor.

Onun haricinde, Tv kanallarında yayınlanmayan, birçok haberi, sosyal medya sitelerinde, duyma şansına sahip oluyoruz.

Sanal Sohbet ve Zararları.
Sanal Sohbet ve ZararlarıBu gibi web siteleri, birçok insanı, olumsuz şekilde etkilediğini görüyoruz. Aslında, gerçeği söylemek gerekirse, bu sanal sitelerinin verdiği bir kötülükten, kaynaklanmıyor. Bu sadece, art niyetli olan insanların, sanal üzerinden daha rahat, haraket etmelerinden kaynaklanıyor. Kendi içinde olan bütün kötülükleri, sanal ortamda, rahat bir şekilde, sergiliyebiliyor.

Teknolojinin bize sunduğu, bu güzel imkanları kötüye kullanarak, sanal üzerinde karı, kiz peşinde koşarak, evli insanları yoldan çıkarmaya çalışarak, ve real hayatlarını tamamen unutarak, yaptığı haraketlerin kendisine zarar verdiğinin, farkında olmayanlar, sanal sohbet sitelerini, kötüye kullanmış oluyorlar.

Etiketler: ,

Yorum Yap