• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalda Aldatan Erkek

Sanalda Aldatan Erkek

Sanalda Aldatan ErkekInternetin gelişmesi ile birlikte sanalda aldatan erkek sayısı gittikçe artmakta.
Sanal üzerinde bir çok kadın zor şartlar altında çapkınlık yapar, ama erkekler ise kadınlara nazaren bu işi rahatlık ile yaparlar.

Tabi bir çok şeyin farkında olmuyan, erkeğine bağlı olan, hanım hanımcık olan kadınlarımızın bir çoğu bilgisayar ile neler yapıldığını bile bilmezler.
Erkeklerin bir çoğu çapkınlık ruhlarında olduğunu hepimiz biliyoruz. Erkekler çapkınlığı hem real hayatında, hemde sanalda yapmaya çalışırlar.

Elbette erkeklerin hepisini bu katagoriye koymak doğru değil. Yaşamı boyunca eşine yada, sevgilisine bağlı kalan erkeklerde var elbette. Ama bu sayı çok az denilebilecek kadar azdır. Erkeklerin %10 çapkınlığı sevmezler, ortalama olarak %90 çapkınlık yapmaktan zevk alırlar.

Internette, Sanalda Aldatan Erkek

aldatanerkeklerEvinde namuslu bir şekilde oturan eşini görmemezlikten gelip, işten eve geldikten sonra, hemen acele bir şekilde yemeğini yiyip, hatta bir çok zaman eşine yemeğini bilgisayar masasına getirmesini isterler.

Tabiki hemen sanal web sayfaları üzerinden çapkınlığın yollarını ararlar. Internet üzerinde sosyal medya paylaşım sitelerinde, veya bir kameralı sesli sohbet web sitesinde kendisini bulurlar.

Evdeki eşi, aşkım neler yapıyorsun orada, gel biraz bizim yanımızda otur, az bizim ile ilgilen, dediğinde hemen koca bağırmaya başlar. Ben çok yorgunum, çok stresliyim, burada stresimi atıyorum, bir konu hakkında bilgi sahibi oluyorum, dur benim kafamı karıştırma diyip, eşini azarlarlar.

Sürekli karısını ben kahveye gitsem, dışarıda arkadaşlarım ile buluşsam dahami iyi, diye onları bu şekilde tehtid ederler.

Hatta, eşleri bunları başka bir kadın ile kamera karşısında yakaladığında ise, çok komik, ve ilginç cevaplar ile, karşı karşıya geliyorlar. Karısı o kim, diye sorduğunda hemen cevap verirler, hayatım dur benim bilgisayarıma virus girmiş onu temizliyorum. Bak gözün ile gördün, bilgisayarda virus vardı, çıplak kadın görüntüleri, ve videoları geliyor sürekli, onları temizlemeye çalışıyorum derler.

Bir çok saf kadınımız bunu hali ile yer, erkek ertesi gün dikkatli olmaya çalışır, ve dikkatli bir şekilde çapkınlığına devam eder. Eğer eşi bunu fark etti ise, erkek evde bu işi yapamıyorsa dışarı çıkar, bir internet kafeye gider, çapkınlığına orada devam eder.

Tabiki bunlar hiç hoş, ve doğru davranış tarzları değil. Eğer evli isen, eşine sadık kalmalısın, aksi taktirde bu işin sonu yok. Farz edinki evde namuslu bir şekilde oturan eşiniz aynı şeyleri yapıyor. Ne yaparsınız acaba? Kendinizi onların yerine koyun, ve bu tarz haraketlerde bulunmayın. Eşinize sadık kalmanız dileğiyle.

Görme Engelliler için Sanalda Aldatan Erkek Sesli Dinle

Etiketler: , , ,

Yorum Yap