• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalda Aldatan Kadınlar

Sanalda Aldatan Kadınlar

Sanalda Aldatan Kadinlar

Sanalda Aldatan Kadınlar

Sanal üzerinde son zamanlarda eşini aldatan kadın sayısı baya yükselmeye başladı. Eşi işte çalışırken, kadının gözü oynaşta olması son yılların en büyük modası haline gelmiştir.

Sosyal medya siteleri, bir çok evli çifti ya ayırıp, yada ayrılmanın eşliğine getirdi. Gün geçtikçe çoğalan bu siteler, Facebook, Twitter, Google Plus, Netlog, Classmates, seslisohbet, Instagram, Badoo, Windows Live, Youtube, İcq, skype, msn, daha ismini yazamadığımız bu sitelerin artması, mutlu evli çiftleri bu devirde hayal kırıklığı ile karşı karşıya getirmiştir. Düşünüyorumda, bizim sonumuz nereye kadar gidecek böyle, insan bu devirde korkuyor evlenmeye, ya eşim beni aldatırsa.

Internette ve Sanalda Aldatan Kadınlar

Sanal üzerinde aldatan kadınların coğu, yukarıda isimlerini yazdığımız sosyal medya siteleri üzerinde bunu gerçekleştiriyor. Kocaları geçim derdinde iken, akşama kadar gününen az 12-14 saatini iş yerinde geçirirken, kadın kendisini yanlız hissedip, hemen kendisini sosyal medya sitelerinde buluyor. Sosyal medya sitelerinde sohbet ettiği bir erkeğin, onunla sohbet ederken kullandığı güzel sözlere kanarak, gün geçtikçe kendisini ona kaptırıyor. Tek kendisi ile ilgilenen kişi o olduğunu, sadece kendisine değer veren o kişi olduğunu düşünerek, kocasının akşama kadar çalıştığını, ve onlara bir gelecek hazırlamak için elinden geldiği kadarı ile, çırpınmaya çalıstığını, görmemezlikten geliyor.
altatan-kadinlar
Tabiki karşı taraftaki insanın ona karşı kullandığı cümlelerin sahte olduğunu anlamıyarak, o kişiyi kocasından üstün bularak altatıyor.
Peki sonuç?

Internette aldatan kadın.

Sanal üzerinde konustuğu o erkek ile bir kaç kez buluştuktan sonra, erkek hevesini alıp, ya ortadan kayboluyor, yada bunu kullanmaya devam ediyor. Sadece erkek bunu bir cinsel paylaşım aracı olarak görüyor. Kadınlarımız bunun farkına varmadan kocalarını aldarmaya devam ediyorlar.
Bu onlar için bir alışkanlık haline geliyor, ve beraber olduğu insandan ayrıldıktan belli bir zaman sonra, yeni beraberlik peşinde koşuyor. Bazı kocalar zamanla bunu fark edip, ya takip eder kozunu yakalıyana kadar, ve yakaladıktan sonra o güzelim evliliğin sonu hüsrana dönüyor.
Lütfen bu gibi aldatmalara asla gelmeyin.

Erkeklere düşen görev ise lütfen ne kadar çok çalışsanız bile eşlerinizi ihmal etmeyin, onlarla ilgilenin, boş zamanınız olduğunda eşinizle, konuşun, gezin, dolaşın, paylaşın. Eşinizi mutlu etmeye çalışınkı gözleri dışarda kalmasın.

Etiketler: , ,

Yorum Yap