• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalda Aldatma

Sanalda Aldatma

Sanalda AldatmaSanalda Aldatma Nasıl gerçekleşir
Son yıllarda bir çok evliliğin bitmesine, yada bitme eşliğine gelen evliliklerin %80 internet üzerinde, insanların rahat bir şekilde haraket etmesinden kaynaklanıyor. Eskiden öyle şeyler yoktu, evli olan çiftlerin çoğu kendilerini mutlu, ve huzurlu hissederlerdi. Çünkü eskiden erkek işe gidince kadın evinin temizliğini yapardı, yemeğini yapardı, ve oturup akşama kadar çocukları ile ilgilenir, kocasının işten dönmesini beklerdi. Bu sadece kadınlara mahsus olan bir durum değildi, aynı şekilde iş bulamıyan bir erkek, eğer eşi çalışıyorsa elinde geldiği kadarı ile, evini temizlemeye çalışır, yemek yapmaya çalışır, ve çocukları ile ilgilenip çalışan eşinin akşam işten dönmesini beklerdi.

Şimdi ise bu durum çok farklı. Eğer bir eş çalışıyor ise, diğeri sabah uyanır uyanmaz, çocukları varsa apar topar onlara kahvaltı verir, ve hemen bilgisayar başına geçer. Hemen internete bağlanır, ve Sanalda Aldatma yollarını ararlar.

Sosyal medya sitelerinin yanı sıra, görüntülü sesli chat, sitelerine giriş yapar. Tabiki giriş yapmasının tek sebebi orada zaman geçirmek değil, orada karşı cinste olan birisi ile sohbet etmek için girerler. Bunların %80 amaçları çok farklı, %20 ise gerçekten zaman geçirmek için girerler.

Hani bir ata sözü vardır, Kocası iste, gözü oynaşta, yada eşi işte gözü oynaşta diye. Orada sohbet ettiği insan ile her gün konuşmaya başlar. Bu zamanla alışkanlık haline döner, ve ona aşık olduğunu düşünürler.

Zaman geçtikçe bunlar real hayatta bir araya gelmenin yolunu arar, ve bir çoğu randavu yaparak, alt zemini hazırlıyarak, bu Sanalda Aldatma işini gerçekleştirmeye çalışır. Eşi akşama kadar iş yerinde çalışırken bile evimin geçimini nasıl sağlarım diye düşünürken, çok üzgünümki evde olan eşi, hiç bir şeyin hesabını yapmadan, gözünü kırpmadan, eşini aldatabiliyor.

Sanalda Aldatma Ne Kadar Dogru

Sanalda Aldatma Ne Kadar Doğru

Ne yapmak istiyorsan, onu yapabilirsin, ama ilk önce insan elini vicdanına koyarak haraket etmeli. İlk önce eşim aynı haraketi yapsa ben bu durumu kaldırabilecekmiyim düşüncesi içerisine girmek gerekir.

Size yapılmak istenmiyen bir şeyi, lütfen karşınızdaki insana asla yapmayın. Bence tam tersini düşünün. Eşiniz işte gittiği zaman, tabiki internete girebilirsiniz, zaman geçirmek için insanlar ile sohbet edebilirsiniz, her şeyin bir dozu vardır. Eğer bu dozu kaçırırsanız hiç doğru olmaz, ve her şeyiizi kaybedebilirsiniz.

Size tavsiyem sanal üzerinde yapılan sohbetlerden etkilenmeyin, bilgisayarı kapattığınız zaman, orada yazıştığınız insanları unutun. Evdeki işinizi, çocuklarınızı, ve iş yerinde gelecek olan eşinizin yemeğini yapmayı ihmal etmeyin. Eşinize kenetlenin, mutlu yarınlara beraberce yürümeyi hedefleyin. Çocuklarınızın geleceği için güzel zeminler hazırlayın, onlara güzel örnekler sergileyin.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap