• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalda Başlayan Aşklar

Sanalda Başlayan Aşklar

Sanalda Başlayan Aşklarİnternet sitelerinde, Sanalda başlayan aşklar, bazen o kadar güzel oluyor ki, real hayatımızda yasadığımız aşklardan çok farklı bir duygu. Sanki farklı bir dünyanın insanları, bir araya gelmiş ve onun mutluluğunu yaşıyor ve hissediliyor.
Bazen sanalın bizlere verdiği rahatlık ile, sesli sohbet sitelerinde önce tanışıp, daha sonra skype üzerinde günün 24 saati sevdiği insanla konuşma firsatı bulanlar, nerde ise bazen 7/24 saat beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Real hayatımızda aşık oldugumuzda bile, ancak haftanın bir kaç Saatini fırsat bulup beraber zaman gecirirken, sanalda ise çok daha farklı hisler ve yaşanıyor.

Sanalda Başlayan Aşklar ve Duygular

Sanalda Başlayan Aşklar bazen insanı çok karamsarlığa götürüp, hiç sonumuz olmuyacak düşüncesi içerisine girip, bir taraftan acı çekerken, diğer yandan o güzelim hayallerini ve beraber zaman geçirdiği insan ile kurmaktadır.

Internette asik olmakSanal üzerinde yaşanan aşklar, belki inanmıyacaksınız ama, canlı web kameraları karşısnda, onun ile birlikte yemek yemek, onunla beraber çay içmek, onun ile birlikte sigara içmek hatta beraber yatağa girip web kamerasını açık bırakanlar bile var. Ve zamanı geldiğinde bunu real hayata döktüğünde, göz göze baktıklarında ,onları dünyanın en mutlu insanları olarak görürsün. Sanalda Başlayan Asklar nedense bir coğu imkansız, ve sonu olmuyan aşklardır. Ama çok yazıkki her zaman %95 oranla genellikle sonları hüsranla sonuçlanır.

Sanal üzerinde ask yaşıyan insanların %60 ya nişanli, ya evli insanlardır. Bunlar nişanlısı ile, yada eşi ile anlaşamıyan, zorunlu bir şekilde nişanlanmıs, yada evlenmiş insanlardır. Tabiki aralarında çapkınlık yapmak istiyen kişilerde var. Sanal üzerinde bekar olupta, burada erkek , yada bayan arıyan kişiler ancak ortalama olarak %20 civarındadır, ve %30 ise dul insanlardan oluşur.

Size örmek vermek istiyorum ve kimseyi değide, kendimden örnekler vermek istiyorum. Ben 15 yıldır yanlız yaşıyorum, ve sesli sohbet web sitesi işletiyorum. Burada 3 kişi ile önce sanalda başlıyan, ve kısa süre içerisinde real hayata döktüğüm, onlar ile çok güzel aşklar yaşadım. Bu 3 kişiden çok acı çektim, ama inanın yaşadığım acılar, yaşadığım o güzel günler kadar tatlıydı. O kişiler hep mutlu olsunlar, huzurlu yaşasınlar bana yeter.

Sanalda Aşık olmak, sonu olmuyan bir yolu, karanlıkta yürümektir.
Bile, bile ateşin içine kendisini atlamaktır, yanmaktır, bilinçli bir şekilde ölüme gitmektir.
Internet üzerinde aşk yaşamak, her türlü acıyı, ve tatlıyı tatmaktır.

Değerli dostlar size tavsiyem, kendinizi asla burada kimseye kaptırmayın. Eğer kendinizi bir gün kaptırırsanız, bir çıkmazın içerisine girip, ve yolunuzu kaybedersiniz.

Yorum Yap