• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalda Dün ve Bu Gün

Sanalda Dün ve Bu Gün

Sanalda Dün ve Bu GünSanalda Dün ve Bu Gün karşılaştırmak mümkün değil.
Sanalda Dün
Eskiden saygı, sevgi ve hürmet vardı. Görüşler, fikirler ve düşünceler ne olursa olsun insanların bir birlerine karşı verdiği bir değer vardı.
Sesli chat odalarına giriş yaptığımız zaman, bütün odada bulunan herkesle selamlaştığrmızda, orada bulunan kişiler hasretle bekliyorlarmış gibi görünürlerdi. Herkes hoş geldiniz der, çok sıcak ve içten davranış tarzı ile sohbete başlardık.

Bir gün real yaşantımızdan dolayı, sesli chat odalarına giremediğimiz zaman, ertesi gün geldiğimizde, ya seni dün göremedim, seni çok merak ettim, inşallah kötü bir durum yoktur, diye sorarlardı. Sohbet odaları içerisinde bulunan herkes çok samimi görünürdü. Birisinin bir gün sorunu olduğunda burada bulunan bütün arkadaşlar canı gönülden yardımcı olmaya çalışırlardı. Aralarında 3-5 yaramaz insan olsada onlarla güzel bir dil ile konuşarak yola getirmeye ugraşırlardı. Nerde bizim Andree, Yilmaz-Nl, Yamyam abi, Eylem, iklim kimleri sayımki. Şimdi ise onlardan eser kalmadı.
Sanalda Bu Gün

Sanalda Bu Gün!

Sanalda dün ile bu günü karşılastırırsak, dün ile bu gün arasında dağlar kadar fark var.
Bu gün aylarca sesli sohbet odalarına giriş yapmasan bile, geldiğinde bırakın merak etmeyi, hasreti, özlemi, selam bile almıyorlar.
Burada sanal ortamda bulunan insanlar sadece birbirlerine tuzak kurmak için, birisinin açık yönünü arıyorlar. Ben bunu nasıl üzerim, ben bunu nasıl rezil ederim düşünceleri içerisindeler. Bizler sanalda dün ile bu gün karşılastırırsak, yüz ifademiz hemen degişiyor. Neden derseniz eski ile şimdiyi karşılastırmak bile istemiyor, ve cok üzülüyor.
Kısacası eski sesli chat odalarını ve o dönemki insanları çok özlüyoruz.
Sanalda Dün ve Bu Gün
Sanalda Dün ve Bu Gün eşittir kocaman bir sıfır.

Etiketler: , ,

Yorum Yap