• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sanal Dünya » Sanalın Kralları

Sanalın Kralları

Sanalın KrallarıSanalın Kralları Ve Delikanlıları
Sevgili internet kullanıcıları, sanal çıktı, çıkalı mertlik bozuldu diyebiliriz.

Son yıllarda sanal dünyasının gelişmesi ile beraberinde sanalın kralları çoğalmaya başladı. Real hayatında tavuk bile kesemiyen insanlar, sanal web sayfaları üzerinde adam kesmeyi bir tarafa bırakın, Ülke kurup, ülke yok edebiliyorlar.

Sanal alemde sesli chat sitelerinde, sosyal medya paylaşım sitelerinde, kameralı sesli sohbet sitelerinde bu gibi olaylar ile çok karşılaşmaktayız.

Genellikle işsiz olup, yada çalışmak istemiyen, ve baba parası ile geçinenler, 70 yaşındaki babasının eline bakanlar, yada evde bilgisayarı olmayıpta akşama kadar internet kafelerde çıkmıyan delikanlılardan bahs ediyorum. Akşama kadar bu sitelerde çıkmıyan kişilere ne iş yapıyorsun diye sorduğumuzda, kimi doktor, kimisi avukat, ve bir çoğu ise internet kafe sahibi olarak kendilerini tanıtırlar. Bunlar sanal alemin kral adamları işte.

Sanalın Kralları

Değerli ziyaretçiler sözüm realinde delikanlı olupta, sanalda adam gibi geçinenlere değil tabiki. Realinde adam gibi olan, ve iş bulamıyan arkadaşlarımızda var tabiki, ama onlar sanal web siteleri üzerinde enazında asıp kesmiyorlar. Sesli chat sitelerine boş zamanlarında giriş yapıp, realini hayatta aksatmıyan insanlar var elbette. Günün 1-2 saatini internet web siteleri üzerinde, Seslichat sitelerinde, veya sosyal medya paylaşım sitelerinde geçirip çıkarlar. En azında adam asıp kesmezler, devlet kurmazlar, fedai geçinmezler, sanal sayfalar üzerinde kabadayılığa yer vermezler.

sanalin-krallariHele bazı insanlar var, bilgisayardan azda olsa anlıyanlar. Ellerine küçük bir saldırı programı geçtiğinde, yada fake programı geçtiğinde onların keyfine diyecek yok.

Akşama kadar bilgisayar başına otururup, ya bir siteye saldırırlar, yada birilerinin email şifresini, facebook şifresini, veya skype şifresini kırmaya çalışırlar. Bir tane şifre kırdığı zaman ise haftalarca o kişi ile uğraşır. Bunlar günümüzün sanal delikanlı kralları işte.

Acaba bu arkadaşlarımız, bu yaptıkları haraketleri, birileri tam tersi kendilerine, veya ailesinden birisine, yada bir tanıdığına yapsa düşünceleri nedir diye sormak istesek, onlar için hiç bir şey fark etmiyor. Onlar her şeyi normal görüyor.

15 yıldan bu yana seslichat sitesi işletiyorum, bu delikanlıları çok gördük. Bu sanal kralları arasında bir çoğunun küfürbaz dediğimiz kişilerde var. Bunlar Sesli chat sitelerine giriş yaparak akşama kadar başkalarının annesine, bacısına, aile değerlerine, dinine, diline, ırkına, meshebine küfür eden insanlar, bunlarda az birşey namus, şeref olsa bence hiç kimsenin değerlerine küfür etmezler.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap