• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Sesli Chat

Sesli Chat

sesli-chatSesli Chat Sitesi.
2001 yılından önce Ülkemizde insanlar yazılı chat sitelerini sohbet amaçlı kullanırlardı. Daha sonra yazılı chat siteleri yerine, sesli chat web siteleri kullanılmaya başladı.

Ne-Nerede bunun ilk adimını attı, ve 15 yıldan bu yana, Dünyanın bütün ülkeleri ile kamerlı sesli chat sitesi üzerinden iletişim sağlıyoruz. Türkiyenin ilk sohbet platformu olan web sitemiz, bütün ziyaretçilerine bu hizmeti ücretsiz olarak sağlıyor.
Sesli sohbet odalarımızda üyelik sistemi kullanmadan, üye olmalarına gerek duymadan herkese giriş yapma imkani sağlıyor. Dünyanın bütün ülkelerinden sitemize giriş yapılabilir. İsteyen bütün herkes, kameralı sohbet odalarına giriş yapıp, ücretsiz olarak sohbet edebilir.

Sesli Chat Açmamızın Sebebi

Biz bu web sitesini ticari, ve para kazanma amaçlı açmadık. Bizler burayı insanlar birbirleri ile sohbet edebilsinler diye, ve iletişim kursunlar diye açtık.
Ben bu internet sayfasını bir hoby olarak görüyorum.

Her ülkede yanlız yaşıyan Türkler, buraya giriş yaparak, zaman geçirmelerini, ve onları yanlızlıktan kurtarıp ve canlarının sıkılmasını önlüyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Eğer sizlerde yalnız yaşıyorsanız, çevrenizde konuşacağınız kimse yoksa, görüntülü chat odalarımıza çekinmeden giriş yapıp, yeni çevre sahibi olabilirsiniz.
Yukarıda belirttiğimiz gibi hizmetlerimiz tamamen ücretsiz ve üyelik yapılmadan giriş yapma olanağı sağlıyoruz.

Dikkat etmeniz gereken noktalar
Bir nokta hakkında biraz açıklık getirelim. Bütün kameralı sesli chat odalarımız seviyeli ve aile ortamlarının kurulduğu odalardır.
Sohbet kanalları içerisinde bel altı konuşmalar, bel altı kamera açmak, küfür ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır. İnsan ayrımı yapmak, din ve dil ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

Eğer biz burada size güzel şeyler sunabiliyorsak, bu bizi mutlu ediyor.