• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » Sesli Chat Girişi

Sesli Chat Girişi

Sesli Chat GirişiSesli chat girişi artık günümüzde iletişim aracı olarak kullanılmakta.
Kimimiz bunu farklı algılayıp tanışma sesli sohbet sitesi olark görsekte, sonuçta buda bir iletişim aracıdır. Bu gibi siteler üzerinden farklı insanlar ile tanışmak, onlarla sesli konuşup kontak kurmak, her şeyi kolaylaştıran bir iletişim aracı olarak görünmekte.

Bir düşünün sizler türkiyede yaşıyorsunuz, ve böyle bir Seslichat web sitesine giriş yapıyorsunuz, burada Almanyada, Amerikada, Japonyada, Çinde, veya dünyanın başka ülkesinde yaşıyan insanlar ile tanışıyorsunuz. Onlarla seslisohbet edip, bilgi paylaşımında bulunuyorsunuz, daha sonra telefon ve skype üzerinde görüşmeler sağlıyorsunuz.

Bazende, bazı insanlar belli bir tarihe randavu yapıp, real hayatta bir araya gelerek, çok güzel dostluklar kuruyorlar. Sesli chat sitelerinde gerçek anlamda yaşanan durumlardan bahs ediyoruz, bu yazdıklarımızın bır hayel ürünü olmadığını belirtmek istiyorum. Internetin bize verdiği bu imkanları iyiye kullandığımızda bizlere büyük katkılarda bulunmaktadır.

Sesli Chat Girişi

Değerli ziyaretçilerimiz, bu gibi görüntülü sesli chat sitelere giriş yapmak zor bir durum olmadığını öncelikle belirtelim.

Bu sistemin internet web siteleri üzerinde, Server ip, ve Acound ID ile çalışır. Kameralı sesli chat girişi yapmadan önce burada bulunan activex denetimini bilgisayarlarınıza mutlaka yüklemeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise, görüntülü seslichat web siteleri activex denetimi ile çalışır. Aksi taktirde sesli chat girişi yapmanız imkansız olur.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, yukarıda sesli chat girişi bulunuyor. Üyelik yapmanıza gerek duymadan her hangi bir nick yazıp, orada cinsiyetinizi seçip, ve bir kafa iconu seçip, giriş butonuna tıklamanız yeterlidir. Sitemizin girişleri tamamen, ücretsiz, ve üyelik yapmanıza gerek duymadan yapılır.

Bazen bazı bilgisayarlar ile ilgili problemler yaşıyabilirsiniz. Sisteme giriş yaparken bu problemlerin neler olabileceğini sizlere belirtelim.
Sesli Chat Sitelerine Giriş Yaparken Yasanan Sorunlar Nelerdir.
Sesli Chat Girisi Odalar1- Internet tarayıcısından kaynaklı sorunlar ile karşılasabilirsiniz. Bazı Internet tarayıcıları activex denetimini desteklemediğinden dolayı problemler yaşıyabilirsiniz. Google Chrome Internet tarayıcısı activex denetimini desteklemiyor. Bununla girmeye çalışırsanız malesef sisteme giriş yapamasınız.
Internet Explorer 64 bit Internet tarayıcısı ile yine aynı şekilde sorunlar yaşarsınız, buda axtivex denetim programını desteklemiyor.

2- Bilgisayar hesaplarında kaynaklanan sorunlar olabilir. Eğer bilgisayar kullanıcı hesabınız Administrator değilse, yada kısıtlı bir kullanıcı hesabına sahipse kameralı sesli chat sitelerine giriş yaparken sorunlar yaşıyabilirsiniz. Size önerimiz Administrator hesabı kullanmaya çalısın.

3- Sizin Bilgisayarınıza yüklü olan Anti virus Programı, ve Internet security Programı sisteme giriş yapmanızı engelliyebilir. Eğer o engelliyorsa giriş yapana kadar onu kısa bir süreliğine devre dışı bırakın, ve o şekilde giriş yapmayı deneyin.

4- Bazı kullanıcılarımızın bilgisayarlarında Toolbar programları bulunmakta. Bu bilinçli bir şekilde yüklenen programlar değil. Bu Toolbar programları aynı zamanda virus gibidir. Sizin bilgisayarlarınızı aşırı bir şekilde kasar, ve bir çok seye engel olur. Mümkün olduğunca Bu programları bilgisayarlarınızdan kaldırın. Girdiğiniz her internet web sitesinde sorunlar ile karşı karşıya bırakabilir.

Etiketler: ,

Yorum Yap