• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Chat Mobil

Sesli Chat Mobil

Sesli Chat MobilSon yıllarda, yaşadığımız şu modern Dünyada, ve Teknolojinin en üst düzeyde olduğu bir çağda, hala, kameralı sesli chat mobil uygulamasının olmaması, bizleri çok şaşırtıyor. Speakychat LB serverlar üzerinde çalışan, kameralı sesli siteler, bu sitelere mobil uygulaması ile giriş yapılmadığından dolayı, çok mağdur durumdalar.

Eskiden çok ilgi gören, bu görüntülü sesli sohbet siteleri, mobil uygulaması olmadığından dolayı, gün geçtikçe ziyaretçi kaybına uğruyorlar. Bu gibi chat sitelerinde, sohbet eden insanlar, artık, mobil uygulaması ile çalışan, facebook, whatsApp, Viber, ve Tango gibi, iletişim araçlarını kullanmakta.

Bunun sonu nereye kadar gider, bilemiyoruz. Sanırım böyle devam ederse, bütün kameralı sesli siteler, birkaç yıl içerisinde, tamamen kapanır. Bizler yıllarca, bu kameralı sesli chat web sitelerine, emekler verdik. Eğer, Speakychat LB mobil uygulaması gelmezse, bizler, bu sesli siteleri kapatırsak, bizim için, çok üzücü bir durum olur.

Kameralı Sesli Chat Mobil Uygulaması, Nedir?

Speakychat Sesli Sohbet MobilAkıllı cep telefonlarıyla, veya Tablet bilgisayarlarla, Android, Apple, ve diğer işletim sistemlerinde çalışan, bir uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde, internetin olduğu her yerde, cep telefonlarımızla, veya tablet bilgisayarlarımızla, kameralı sesli chat sitelerine giriş yaparak, dünyanın çeşitli ülkelerinden, sesli sitelere giriş yapan insanlarla, canlı görüşmeler yaparak, iletişim kurulur.

Eğer, bu uygulama olmadığı takdirde, sadece Windows işletim sistemi ile, normal Bilgisayar ve Leptoplarla, görüntülü sesli sitelere, giriş yapılabilir.

Umarım Speakychat LB yazılımcıları, kısa bir zaman içerisinde, mobil uyumlu bir yazılım, yazarda, bu sorundan, bir an önce kurtuluruz.

Görme Engelliler İçin, Kameralı Sesli Chat Mobil Uygulaması, Sesli Dinle.

Kameralı Sesli Sohbet Mobil Uygulaması, İlgili Resimler.

Etiketler: ,

Yorum Yap