• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » Sesli Chat Nasıl Kurulur

Sesli Chat Nasıl Kurulur

Sesli Chat Nasıl KurulurBugünkü konumuz, kameralı sesli chat nasıl kurulur, ve görüntülü sesli sohbet sitelerine, nasıl giriş yapılır, bununla ilgili, sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Eğer, bu vereceğimiz bilgileri, dikkate alırsanız, görüntülü sesli chat sitelerine giriş yaparken, sistem kurulumunu kolay bir şekilde kurup, sorun yaşamadan, kameralı sesli sohbet sitelerine, giriş yaparsınız. Eğer bu bilgileri, dikkate almazsanız, kameralı seslichat web sitelerine giriş yaparken, sorunlar yaşarsınız.

Eğer, aşağıda belirttiğimiz şekilde uyguladıysanız, ve hala görüntülü sesli sohbet odalarına giriş yapamıyorsanız, web sitemizde bulunan yardım sayfalarını mutlaka, ziyaret edin. Yardım sayfalarımız, belki size yardımcı olur.

Sesli Chat Nasıl Kurulur, Speakychat Activex Programı Nasıl Yüklenir.

Speakychat Activex Programı Nasıl Yüklenirİlk önce yapacağınız şey, buradan, Speakychat Axtivex denetim programını, bilgisayarınızda, masaüstüne indirin.
Daha sonra, Zip dosyası içerisinde bulunan, bu Speakychat Activex denetim Programını, Zip dosyasından çıkartmanız gerekiyor. Çıkarttıktan sonra, mausunuz ile, 2 kez tıklandığında, çalıştır seçeneği gelecektir. Çalıştırdıktan sonra, sürekli ileri seçeneğini seçiyorsunuz, ve program bilgisayarınıza yüklendiğinde, kameralı sesli chat odalarına, giriş yapıyorsunuz.

Eğer giriş yapamazsınız, ve kameralı sesli chat odalarına ile bağlantı sağlanmadığında, bilgisayarınızı yeniden başlatın, ve tekrar deneyin.

Sesli Chat Nasıl Kurulur, Sesli Makale.

Sesli Chat Nasıl Kurulur, İle İlgili Resimler.

Etiketler: , ,

Yorum Yap