• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleriİnternet üzerinde yayın yapan, Sesli Chat Siteleri gün geçtikçe çoğalmaya başlıyor.
Çoğalmaya başlıyan bu sitelerin artması ile birlikte, seslichat sitelerinde, sorunlarda gittikçe artıyor. Bunun nedeni ise, her yeni açılan, kameralı sohbet sitesi, diyer bir görüntülü sesli chat web sitesi ile rakabet içerisine girmesi.

Rakip olarak gördüğü bu web sitelerini, düşman olarak görüp, diğer sitelere saldırı yapmanın yollarını arıyorlar.

İlk etapta kendisine rakip gördüğü web sitelerine karşı, ekip kurup reklam, ve küfür saldırısına geçmeye başlıyorlar. Daha sonra onunla yetinmeyip, diğer seslichat sitelerde hazır kurulu olan ortamlarını bozmaya çalışıyorlar. Bakıyorlar bu bir işe yaramıyor, hemen saldırı programları aramaya başlayıp, o saldırı programları ile server saldırısı düzenliyorlar.

Kurdukları bu palanlarla, sanıyorlarki diğer bir siteyi bitirip, orda bulunan ziyaretçilerin hepisi, kendi web sitelerine gideceklerini sanarlar. Bu haince düşncelerle sonuç alamıyınca, malesef kendi web sitelerini, mecburen kapatmak zorunda kalıyorlar.

Sesli Chat Siteleri Ne Yapmalı

Eğer yeni bir kameralı sesli chat sitesi açtıysanız, bu yöntemlerle ziyaretçi elde etmeniz mümkün değil. Yüksek kullanıcı sayısı elde etmek istiyorsanız, ilk başta haince düşünceler içerisine girmeyip, dürüst bir şekilde çalışmalısınız.

Aksi taktirde wen sayfanıza gelen ziyaretçiler sizden korkar, gelen ziyaretçilerinizide kaybedersiniz. İlk yapacağınız şey kameralı sesli sohbet odalarında üst düzeyde seviye oluşturmak olacak. Daha sonra yapacağınız tek şey, görüntülü sesli sohbet ortamını bilmiyenleri bulup web sayfanıza davet etmek olacak.

Bu işlemleri sosyal medya paylaşım web sitelerinde yapabilirsiniz. Facebook gibi paylaşım sitelerinde grup kurup web sitenizin reklamlarında kullanabilirsiniz. Bu şekilde sesli Chat siteleri ziyaretçi eldeedebilir
Diğer seslichat sitelerinde ziyaretçi getirmeniz çok zor bir durum. Bunun nedeni ise bir insan ilk girdiği siteye alışır, oradan başka bir yere gitmek istemez.

Etiketler: ,

Yorum Yap