• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Chat Sitelerinde Aşk

Sesli Chat Sitelerinde Aşk

Sesli Chat Sitelerinde Aşk Kameralı sesli chat sitelerinde aşk yaşamak artık günümüzün modası haline gelmiş durumda. İnsanlar artık aşkı sanal üzerindeki web sitelerinde yaşamaya başladı.

Eskiden bir erkek, bir kız ile konuşmak için, yada nasıl görürüm diye kıvranır dururdu. Hatta bir çoğu utancından konuşamazdı bile. Bunların çoğu sadece göz göze bakarak aşkı yaşarlardı.

Tabiki o dönemlerde görüntülü seslichat siteleri yoktu, Sosyal medya siteleri yoktu.

Hele bir bayan için bu iş dahada zordu. Bunun nedeni ise, aile baskısı, akrabaların tepkisi, ve çevredeki dedi kodular, bir bayanın, bir erkek ile konuşmasını engellerdi.

Tabiki yinede bu bir engel değildi, onlar bakışarak bile aşklarını yaşıyorlardı zaten.

Erkekler, bayanlara nazaren biraz daha rahat haraket ederlerdi. Bizim kültürümüzde erkekler biraz daha özgür davranırlar. Bu yaşadığımız, büyüdüğümüz, kültürlerimiz, gelenek, ve göreneklerimizin bize bıraktığı bir mirastı.

Erkek her şeyi yapabilir, ama kız çocuğu ise, bir erkeğe merhaba bile diyemez. Hemen çevre tarafından ona yakıştırmalar yapılır.

Şimdi ise bu durum çok farklı, internet üzerinde Sosyal medya sitelerinin çıkması, görüntülü sesli chat, sitelerinin çıkması, her şeyi dahada kolaylaştırdı.
Bu devirde sesli chat sitelerinde aşk yaşamanın keyfine diyecek bir kelime bulamıyorum.

Günümüzde Sesli Chat Sitelerinde Aşk Yaşamak

Sesli Chat Sitelerinde Askİnsanlar bu devirde artık dijital aşk yaşamanın, keyfini, güzelliğini, rahatlığını, ve tabiki en büyük acılarını internet üzerinde, sosyal medya sitelerinde, ve sesli chat siteleri üzerinde yaşamaktalar.

İnternetin çıkması ile birlikte insanlar arasındaki iletişimi dahada kolaylaşmasına neden oldu. Yukarıda belirttiğimiz gibi eskiden bir erkek, bir kız ile konuşmayı bir tarafa bırakın, doğru dürüst göz göze gelmenin zorluklarını yaşarlardı.

Şimdi böyle sorun kalmadığını düşünüyorum. İlk önce cep telefonlarının çıkması, ve cep telefonları üzerinden SMS yolu ile iletişime geçmeleri, daha sonra bilgisarların, tabletlerin, akıllı cep telefonlarının çıkması, insanlar arasındaki iletişimi çok kolay bir hale getirdi.

Sosyal medya, ve kameralı sesli sohbet sitelerinde, rahat bir şekilde görüşebiliyorlar. Bu insanlar real hayatta karşı karşıya gelebilmeleri için, sanalı kullanarak zeminler hazırlıyorlar. Görüşemedikleri zaman web kameralarını açarak, bir birlerini görebiliyorlar. İnternet üzerinden bunu yaptıkları zaman, kimsenin ruhu bile duymuyor.

Birde internet üzerindeki, Sosyal medya, ve kameralı sesli chat sitelerinde aşk yaşıyan insanlar var. Kimisi amerikada, kimisi Almanyada, kimi ise Türkiyede, ama bu yaşanılan aşkların sonu %99 hüsrana uğramakta.

Sesli Chat Sitelerinde Aşk Sesli Dinle

Etiketler: , , ,

Yorum Yap