• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Chat Sitelerinde Evlilik

Sesli Chat Sitelerinde Evlilik

Sesli Chat Sitelerinde EvlilikGünümüzde, birçok insan, sanalda, ve Sesli chat sitelerinde evlilik, umutları ile hayaller kurduklarını, hepimiz biliyoruz.

Bu gibi yerlerde, evlilik olur mu diye, mantıklı bir şekilde, düşünecek olursak, sanalda veya, kameralı sesli sohbet sitelerinde, birisi ile tanışıp, evlilik yapmanın, mantıksız olduğunu düşünüyorum. Sanal web sayfaları üzerinde, uzakta yaşayan birisini, ne kadar tanıyabilirsin? Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki, sanalda web sayfalarında, tanıştığımız kişilerin, %98 yalan söylediklerini. Sanala takılan insanların içinde, elbette, yalan söylemeyen, dürüst kişilerde vardır. Ama, %98 yalan söyleyen bir kesimin içerisinde, %2 oranda olan insanlar, kayboluyor, ve kimin doğru konuşup, konuşmadığını ayırd etmek, çok zor.

15 yıldan bu yana, kameralı sesli chat sitelerinde evlilik yapan, çok az sayıda, insan gördüm.

Kameralı Sesli Chat Sitelerinde Evlilik.

Kameralı Sesli Sohbet Sitelerinde EvlilikSanal ortamda tanışıp, evlenen insanlar var. Ama bu evliliklerin, ne kadar sağlıklı olduğunu, bilemiyoruz. Real hayatımızda, bir insanı 1 yılda tanıdığımız kadar, sanal web sitelerinde, 5 yılda tanıyamayız.

Bir insan ile, sanal sayfalarıda veya, kameralı sesli sohbet sitelerinde evlilik yapmayı düşünüyorsan, yılda en az 6-7 kez o insanla, real hayatta görüşmen gerekiyor. Aksi takdirde, sanalda veya, kameralı sesli chat sitelerinde evlilik yapılmaz.

Etiketler:

Yorum Yap