• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Chat Sitesi ve İlişkiler

Sesli Chat Sitesi ve İlişkiler

Sesli Chat Sitesi ve İlişkilerSesli Chat Sitesi ve İlişkiler, ilk başta her şey bir merhaba ile başlar. Daha sonra kardeşim, bacım der devam eder, sonrasını sormayın. Zaten tek amaç karşısındaki insana yakınlaşmak olur. Biraz zaman geçtikten sonra, buna yakınlaşır, daha sonra bu kardeşim ve bacım ayaklarından vaz geçilir. Yavas bir yaklaşım tarzıyla dost gibi davranmaya başlar.

Elbette her şeyin ilaci zaman, ama sanal üzerinde zaman çok çabuk geçmekte nedense. Belli bir dönem sonra dost ayaklarıyla karşısındaki kişiye sahiplenmeye çalışır. Daha sonrası ise malum, o insana kıskandığını belirtmeye çalısır. Bu durum Sesli sohbet ortamında bazı insanların hoşuna gider, bay olsun, bayan olsun fark etmiyor.

Sesli Chat Sitesi ve İlişkiler.

Olaylar hızlanmaya başlar, ve o kişiye sahiplenir. Sesli chat Sitesi ve ilişkiler yavaş, yavaş başlar, ve o dostluktan artık vaz geçerek, canım, bebeğim, sevgilim, aşkım moduna geçilir. Sesli Chat Sitesi odalarında kimsenin ona selam vermesini bile istemezler. Real yaşantımızda bize yakın birisini gördüğümüzde, yada bir komşumuzu gördüğümüzde ona merhaba demek gayet doğal birşey. Ama burada yaşanan aşklar bildiğiniz gibi değil. Yasaklar hemen başlar. Orada bulunan tanıdık bir dostu ile artık sohbet etmesi imkansız bir duruma gelir. Sohbet etmeyi bir tarafa bırakın, bir çoğu bilgisayarlarına girip sürekli denetim altında tutmaya çalışır. Acaba kim buna özel yazıyor, Skypede kiminle yazışıyor, Skaype adresinde kimler kayıtlı ve çok sıkı bir denetim altına alır.

seslichat sitesi asklarBu işin en ilginç yönü nedir biliyormusunuz?
Karşı taraftaki insanın real hayatında, yaşadığı ortam içerisinde bir işi çıksa, yada acilen netten çıkması gerekiyorsa, hemen karşıdaki insanın aklına geldiği tek şey acaba beni ektimi, şu an başka birisylemi konuşuyor, yoksa bu evli kocasımı geldi, bay ise yada karısımı geldi diye kendi kendine yorum yapar. Kısacası akıllarına her şeyi getirirler. Şunu düşünemezler, ya insanlık halidir, bir işi çıkmıstır, yada bir sorunu vardır, bunu düşünmeleri çok güç bir durum.

Bence eğer bir insana güveniyorsan, ilişki içerisine gireceksin, eğer güvenmiyorsan karşındaki insana asla böyle bir konuma getirmiyeceksin. Beraber kesinlikle bir ilişki sürdürmüyeceksin. Her şeyin başı güven diye yorumluyorum.

Tabi bu ilişki 3-5 ay aşkım, çiçeğim, böceğim söylemleri ile devam eder.

Biraz zaman geçtikten sonra, bakıyorsun bir taraf yavaş, yavaş bu ilişkiden sıkılmaya başlıyor. Daha önce hiç yalan söylemezken, yalanlar söylemeye başlar, uzaklaşmaya çalışır. Bir anda tartışmalar araya girer. Çok kırıcı kelimeler kullanmaya başlar. Bazı kişiler küfürler, hakaretler bile edebiliyor. Ama bunu yapmak biraz güç bir iş olması gerek. Neden derseniz o beraberlik içerisinde kaldığı süre tabiki alışkanlık halinede geldi. Zaten onların yaşadığı aşk filan değildi, sadece yanlızlıklarını paylaşmak için konuştukları birileriydi. Bunlar arasında ayrılıklar söz konusu olur, 3 gün ayrılırlar, bakarsın 1 gün tekrar beraberler. Ama sonunda Sesli chat Sitesi ve ilişkiler bakıyorsun bir gün bitiyor.

Elbette bu ilişkiler bitier ama, aması var işte. Daha sonrası çirkinlikler devreye geçiyor. Sanal üzerinde tehtidler, ağıza alınmıyacak kelimeler, her şeyin başlangıcı o zaman orada başlıyor.

Sesli Chat Sitesi ve İlişkilerde Ne Yapmalı.

Değerli arkadaşlar, aslında bu konular bir Kitap haline gelse bile, Kitaplar yetersiz kalır, Ansiklopedi oluşur.

Bence olması gereken nedir burada, Eğer neler yaşadıysan yaşadın, o insanla 2 hafta zaman geçirdiysen bile, o bir emektir. O emeğe saygı bile duymuyorlar. Bence eğer bir insan gerçek anlamda birisini sevdiyse eğer, acı yaşıyorsa, o yaşadığı acı, ve yaşadğı güzellikler ileyan yana koymalı. O acı bile insana Tatlı geliyor, en az o kişiden gördüğü güzellikler kadar.

Bu Sesli chat Sitesi ve ilişkiler insani baya yıpratır. Size tavsiyem Sesli Chat Sitesi ve İlişkiler sizlerden uzak olsun.

Etiketler:

Yorum Yap