• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » Sesli Chat Sorunları

Sesli Chat Sorunları

Sesli Chat SorunlarıGünümüzün teknoloji çağında, dünya hızla gelişirken, kameralı sohbet sitelerinde, sesli chat sorunları, gittikçe artıyor.

Bu sorunların büyük bir bölümü, bir çok kullanıcının, bilgisayar kullanımı konusunda, deneyimsiz olmalarından kaynaklanmakta. Teknoloji hızla gelişirken, bazı bilgisayar kullanıcıların, teknolojinin, çok gerisinde olduklarını görmekteyiz. Bu da normal olarak, görüntülü sesli sohbet sitelerinde, büyük sorunlara neden oluyor.

Kameralı sesli sohbet sorunları arasında yer alan, Activex yükleme sorunu, internet tarayıcı sorunları, ve bilgisayarınızda kullandığınız, kullanıcı hesabının kısıtlı olmasından dolayı, sorunlar yaşıyabilirsiniz. Bu sorunlar ile ilgili, sorunları gidermek için, sesli sohbet yardım sayfalarımızı gözden geçirin.

Tabiki bu sorunlar, sadece deneyimsizlik ile bitmiyor. Bilgisayarınızda yüklü olan programlar, ve bilgisayarınızın donanımı ile yaşanan sorunlarda bulunuyor.

Teknik Olarak Yaşanan, Sesli Chat Sorunları.

Sesli Chat Bağlantı SorunuSesli Chat Bağlantı Sorunu.
Kısaca bazı örnekler verecek olursak, interneti ilk kullanmaya başladığımız dönemlerde, 56k modem ile internete bağlanırdık. Bu internet bağlantısı ile, 4 Mb büyüklüğünde bir dosyayı indirmek, tam yarım saat zamanımızı alıyordu. Daha sonra, 128k ISDN modem çıktı. Bununla 4 Mb büyüklüğünde, aynı dosyayı indirmek, 15 dakikaya indi.

Şimdi ise, 100 mbit internet kullanıyorum. Eskiden yarım saat içerisinde, indirdiğim 4 Mb büyüklüğünde dosyayı, şimdi saniyeler içerisinde indirebiliyorum. Eğer internet bağlantısı hızı düşükse, sorunlar yaşarsınız, durmadan düşmelere neden olur.

Şimdi diyeceksiniz ki, bunun kameralı sesli chat sorunları ile, ne ilgisi var. Bunlar sadece, size verdiğimiz birer örnekti.

Sesli Sohbet Tarayıcı SorunlarıSesli Sohbet Tarayıcı Sorunları.
Bu konu ile ilgili, bir örnek daha vermek istiyorum. Hala günümüzde internet tarayıcısı olarak, internet Explorer 6 sürümünü, kullananlar var. Bir çok web sitesi, internet Explorer 6 sürümüne, uyumlu değil, çünkü web tasarımcıları, şu an güncel olan, internet Explorer 11 sürümüne göre hazırlıyor.

Sizlerde, internet tarayıcılar ınızı, sürekli güncellemeniz gerekiyor. Aksi takdirde, kameralı sesli sohbet sitelerine giriş yaparken, birçok sorunla karşılaşırsınız.

Sesli Sohbet Bilgisayar Teknik SorunlarıSesli Sohbet Bilgisayar Teknik Sorunları.
Görüntülü sesli chat sitelerinde, sorun yaşadığınız farklı bir konu ise, bilgisayarınızın işlemcisi, yüklü olan Bellek (RAM), ve grafik kartından kaynaklanır.

Bunlar düşük olursa, sorunlar ile karşı, karşıya kalabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan Bellek, en az 3 GB olması gerekiyor. Aksi takdirde, bilgisayarınızın sürekli donmasına neden olur.

Sesli Chat Sorunları, Sesli Makale.

Sesli Sohbet Sorunları İle İlgili Resimler.

Etiketler: , ,

Yorum Yap