• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Seslisohbet Yardım » Sesli Chat Tarayıcı Sorunları

Sesli Chat Tarayıcı Sorunları

Sesli Chat Tarayıcı SorunlarıKameralı sesli chat tarayıcı sorunları, ile ilgili problemleri, burada çözebilirsiniz. Bu sorunların en büyüğü olarak gördüğümüz, Google Chrome web tarayıcısı ile, görüntülü seslichat sitelerine, giriş yapılamaması.

Bunun haricinde, tarayıcılar ile ilgili, farklı sorunların yaşandığı, görülmekte. Bu sorunların neler olabileceğini, aşağıda sıralı bir şekilde, anlaşılır biçimde, sizlere yazmaya çalışacağız.

Eğer sizler, aşağıda yazılı olan bilgileri, dikkatli bir şekilde okuyup, anlamaya çalışırsanız, internet tarayıcılardan kaynaklanan sorunlarınızı, büyük bir ihtimal çözebileceğinize inanıyoruz. Eğer bu bilgileri, dikkate almazsanız, sorunlarınızı çözmeden, geri çıkarsınız, ve kameralı sesli sohbet sitelerine, giriş yaparken, sürekli sorunlar yaşarsınız.

En çok sorun yaşadığınız, iki internet tarayıcısı hakkında, bilgiler.

En Çok Yaşanan, Sesli Chat Tarayıcı Sorunları.

Google Chrome SpeakyChat SorunuGoogle Chrome SpeakyChat Sorunu.
1- Google Chrome internet tarayıcısı ile, bundan 2 yıl öncesine kadar, görüntülü sesli chat sitelerinde, Activex denetimi yüklerken, her hangi bir sorun yaşanmıyordu.

Daha sonra Google Chrome internet tarayıcısı, NPAPI uygulaması getirdi. O zaman, kameralı sesli chat sitelerine giriş yaparken, sorunlar başladı. Bu sorunu gidermek için, Google Chrome ayarlarına girip, NPAPI ayarını, aktif hale getirmemiz gerekiyordu. O şekilde, Speakychat, activex denetimi yüklenebiliyordu.

Yaklaşık bundan bir yıl önce, Google Chrome internet tarayıcısı, yeni bir güncelleme yaptı, bu güncellemede, Activex desteğini kaldırdı, ve ondan sonra, kameralı sesli sohbet sitelerine giriş yapmak, imkansız hale geldi.

Sizlere tavsiyemiz, kameralı sesli chat sitelerine giriş yaparken, Google Chrome internet tarayıcısı kullanmayın, bu tarayıcıda Activex desteği bulunmuyor, ve giriş yapamazsınız.

internet Explorer 64 bit SorunuSesli Chat, internet Explorer 64 bit Sorunu.
2- İnternet Explorer 64 bit, internet tarayıcısı, activex denetimini desteklemiyor. İnternet Explorer 64 bit internet tarayıcısı ile, görüntülü sesli sohbet sitelerine, giriş yapmanız mümkün değil. Bunun yerine, İnternet Explorer 32 bit, internet tarayıcısı, kullanın.

Görüntülü sesli chat sitelerine giriş yapmak için, internet Explorer 32 bit, Mozilla Firefox, ve Opera, internet tarayıcılarını, tavsiye ediyoruz. Özellikle, şunu belirtmek istiyorum, lütfen bilgisayarınızda yüklü olan, internet tarayıcılarını, sürekli güncelleyin. Bu şekilde, hiçbir sorun yaşamadan, kameralı sesli chat sitelerine, giriş yaparsınız.

Görme Engelliler İçin, En Çok Yaşanan, Sesli Chat Tarayıcı Sorunları.

Sesli Chat Tarayıcı Sorunları, İle İlgili Resimler.

Etiketler: , , ,

Yorum Yap