• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Sesli Siteler

Sesli Siteler

Sesli Siteler2002 yılından sonra çok popüler olmaya başlıyan kameralı sesli siteler, 14 yıl boyunca bu popülerliğini korumaya başladı. Ama son dönemlerde akıllı cep telefonlarının gelişmesi ile birlikte sanırım yavaş bir şekilde bu popülerliğini cep telefıonlarına bırakacak gibi görünüyor. Bunun nedeni ise cep telefonlarının hem taşınabilir olması, hemde bir çok uygulama sayesinde görüntülü seslisohbet olanağının bulunması.

Belkide bir kaç yıla kadar bu uygulamalar kameralı sesli chat sitelerini tamamen bitirir. Bundan bir kaç yıl öncesine kadar dolu olan, görüntülü seslichat siteleri şimdi çok boş olduğunu görmekteyiz.

Elbette bizler yıllarımızı bu sesli sitelere verdik. Şimdi böyle görünmesi çok üzücü bir durum. Aslında bu siteler bu durumdan çıkarak eskiden olduğu gibi farklı yerlere gelebilir. Eski duruma gelmesi için Speakychat LB firmasının sistemi Mobil uyumlu yapması.

Sesli Siteler Mobil Uyumlu Olabilirmi.

Sesli Siteler Mobil UyumluSesli siteler mobil uyumlu olması için Speakychat LB firmasının bu konu hakkında çalışma yapması gerekiyor.

Bu çalışmaları yapabilmesi içinde karşılarında çok güçlü farklı bir kameralı sesli chat firması rakip olması gerekiyor. Kısacası alternatif olarak karşılarında bir rakip olmadığı için şimdilik askıya almış durumdalar. Bu durum nereye kadar gider bilemiyoruz.

Aslında bu sesli siteler üzerinden büyük paralar kazanılıyor. Eğer böyle bir çalışma içerisine girmedikleri taktirde, bu görüntülü sesli chat siteleri mobil uyumlu olmadığı taktirde çok kısa bir zaman içerisinde biteceğini düşünüyorum.

Kameralı sesli sohbet sitesi olarak sizlere güzel ve mutlu sohbetler diliyoruz.

Görme Engelliler için Sesli

Etiketler: , , ,

Yorum Yap