• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Odaları

Keyifli bir vakit geçirmek için, internet web sayfaları üzerinde gezinti yapanlar, genellikle Sesli Sohbet Odaları aramaktalar. Boş zamanlarını dışarda değilde, internet web sitelerine giriş yapıp, ve orada zaman geçiren çok sayıda insan bulunmakta. Sesli Sohbet Odaları Bunların bir kısmı web üzerinde bilgi sahibi olmak için gezinti yapar, büyük bir kısmı ise eğlenecekleri, ve değişik insanlarla tanışmak için gezinti yaparlar.

Bizim sitemizi ziyaret eden misafirler genellikle sohbet amaçlı gelen kişilerden oluşur. Elbette bizlerde gelen ziyaretçilerimizi menmun kalmaları için, teknolojinin son yazılımları ile, onlara sesli sohbet odaları oluşturduk. Oluşturduğumuz bu odalar php ve ajax yazılımları sayesinde, activex denetimi ile çalışan kameralı sesli chat odaları arasında bağlantı kurmakta.

Tabiki, bizim tek amacımız web sitemize gelen bütün ziyaretcilerimizin mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır. Hiç bir çıkarımız olmadan, kullanıcılarımızın burada tamamen ücretsiz bir şekilde, zaman geçirmelerini sağlamaktayız. Biz bu hizmeti sunarken, para kazanma amaçlı asla yapmıyoruz, ver tam tersi hoby olarak yapıyoruz.

Sitemizin Sesli Sohbet Odaları

Bir zamanlar büyük bir kitleye hitap eden Sesli Sohbet odalarımız, son yıllarda sakinliğini koruyor. Buna gerekçe olarak son yıllarda sosyal medya paylaşım sitelerinin çoğalmasından kaynaklandığını düşünüyoruz.

Tabiki Sesli Chat sitemiz, sohbet alanında hala bir marka olarak biliniyor. En eski, ve ilk Sesli chat sitesi özelliğini taşıdığı için, buranın gerçek anlamda bir marka olduğunu söylemek mümkün. O kadar çok sesli ve kameralı sesli chat siteleri açılmasına rağmen, sosyal medya sitelerinin çoğalmasına rağmen, insanlar hala buraya gelip, boş zamanlarını burada değerlendirdiklerini görüyoruz.

Bunların içerisinde en çok eski ziyaretcilerimiz yer alıyor. Bir çok eski ziyaretçilerimiz, uzun bir dönem sanaldan ayrıldıktan sonra, tekrar sanal ortama dönüp buraya giriş yaptıklarında, genellikle maziye gidip, ilk dönemlerdeki anılarını anlatmaktalar.

O dönemlerde Sesli Sohbet Odaları içerisinde görüntülü ve kameralı sistem yoktu. Bu özellikler daha sonra sisteme eklendi.

Sistemde bulunan Sesli Sohbet Odaları, sürekli güncelleniyor, çok yakın bir zaman içerisinde Mobil cep telefonları ile, giriş yapma olanağınız olacaktır. Sesli sohbet odaları ile, Türkiyenin ilk kameralı sesli chat sitesi üzerinden, ücretsiz bir şekilde, güzel dostluklar ve güzel arkadaşlıklar edinin.

Etiketler: ,

Yorum Yap