• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Sesli Sohbet Programı

Sesli Sohbet Programı

Kameralı sesli sohbet programıMerhaba değerli ziyaretçilerimiz, bugün web sitemizde bulunan, kameralı sesli sohbet programı ile ilgili, bilgiler vermek istiyoruz. Bu program ile, dünyanın her ülkesine, ücretsiz bir şekilde, canlı kameralar karşısında, canlı görüşmeler yapabilirsiniz.

Burada sizlere sunduğumuz, speaky voice, Activex denetim programı, sadece, Windows bilgisayarlarla, internet Explorer, ve Mozilla Firefox, internet tarayıcıları ile çalışır. Eğer, akıllı cep telefonları ve, tablet bilgisayarlarla giriş yapmaya çalışıyorsanız, hiç boşuna uğraşmayın, giriş yapamazsınz. Çünkü, Activex denetim programı, bu cihazlar ile uyumlu değil.

Speaky yazılımcıları, Mobil cihazlar ve, tablet bilgisayarlarla, giriş yapılsın diye, çalışmalar yapmakta. Belki, kısa bir zaman içerisinde, burada kullandığımız, kameralı sesli sohbet, Activex programı, akıllı cep telefonları, ve tablet bilgisayarlara uyumlu hale gelebilir. Uyumlu hale geldiği zaman, cep telefonlarımız, ve tablet bilgisayarlar ile, kameralı sesli chat odalarına, giriş yapabiliriz.

Kameralı Sesli Sohbet Programı.

Kameralı Sesli Chat ProgramıDeğerli kullanıcılarımız, burada sizlere sunduğumuz, kameralı sesli chat, Activex denetim programı, küçük bir programdır.

Bu programı, Windows bilgisayarlarınıza yükledikten sonra, web sitemizin üst kısmında bulunan, görüntülü sesli sohbet bölümünde, giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra, eğer kameralı sohbet odalarına bağlantı kuramıyorsa, oda içerisindeki boşluğa tıklıyarak, aynı programı oradan indirip, bilgisayarınıza tekrar yüklüyebilirsiniz. Eğer yine, kameralı sesli chat odaları ile bağlantı kurulamıyorsa, bilgisayarinızı yeniden başlatıp, açtıktan sonra, tekrar deneyin.

Kameralı sesli sohbet programı olan, Speakychat ActiveX denetimini, buradan indirin.

Etiketler:

Yorum Yap