• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Kameralı Arkadşlık » Seslichat Kameralı

Seslichat Kameralı

Seslichat KameralıWeb sitemizde bulunan, canlı seslichat kameralı odalar, sayesinde, bütün dünya ile, her hangi bir ücret ödemeden, görüşmeler yapın.

Teknolojinin bizlere verdiği imkanları değerlendirerek, internet üzerinden bedava olarak, bütün insanlar ile, canlı web kameraları karşısında konuşup, telefonlarla, ücretli olarak yaptığınız görüşmelere, son verebilirsiniz. Eğer internet üzerinden, ücretsiz olarak, görüşmeler yapabileceğiniz bir yer arıyorsanız, web sayfamızda bulunan, kameralı seslisohbet odalarını, kullanabilirsiniz. Burada, üye olmanıza gerekmiyor.

Yapmanız gereken tek şey, yukarıda bulunan, kameralı sesli chat girişine, bir tane nick yazıp, giriş butonuna tıklamanız yeterlidir. Sohbet odalarına giris yaptıktan sonra, karşınıza çıkan, seslichat kameralı sohbet için gerekli olan, Activex denetimini, bilgisayarınıza, mutlaka yükleyin.

Seslichat Kameralı Odalar, Nasıl Çalışır.

Sesli Chat KameralıKameralı sesli chat odaları, Activex desteği ile çalışır. Activex denetimi, bilgisayar ile server arasında, görüntü ve sesleri, paket halinde servere yollar, aynı şekilde, karşı taraftaki insanların ses ve görüntülerini, paket şeklinde, bilgisayarınıza aktarır, ve bu şekilde, iletişim sağlanır.

Web sitemizin, Seslichat Kameralı odalarına, giriş yaparak, kameralı sesli sohbet odalarında bütün ülkelerle, bedava görüşmeler gerçekleştirin.

Etiketler:

Yorum Yap