• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Seslichat Magandaları

Seslichat Magandaları

Seslichat Magandalarıİnternet üzerinde Seslichat Magandaları
Sanal ortamında o kadar çok sesli site açıldıki, sayısı artık bilinmiyecek kadar fazla. İnsanlar zaman geçirme amaçlı bu web sitelerine giriş yaptıklarında, huzurlu bir ortam için, orada hoş bir vakit geçirmek için böyle sitelere giriş yapıyorlar. Nedense birileri çıkıp orada bulunan huzuru, o güzelim ortamı sürekli bozmaya çalışır. Bunu yaparken, çok güzel bir şey yapıyormuş gibi, çokta zevk alırlar.

Eskiden Şehir Magandaları vardı, şimdi ise onların yerini Seslichat Magandaları almış durumda. Site sahipleri, ve sitede bulunan görevliler bunlara ban sistemi kullanarak, siteden ne kadar uzaklaştırmak istesede, bunun bir çözüm yolu olmadığını söylemek mümkün.
Uzaklaştırmanın hic bir yarar sağlamadığını söylemek istiyorum. Bunun nedeni ise, bu insanlar Şizofren, ruh hastalığı, namussuzluk, yüzsüzlük olduğu sürece, bunun çözülemiyeceğini düşünüyorum. Bu sanal Magandaları bulunduları yeri banlasanda, Ip yasağı versende, hiç bir faydası olmuyor.

Çünkü bunlar ruh hastası, Şizofren, Yüzsüz, bunlar Internet kafeleri tek, tek gezerek, bu namusuzluklarına devam etmekteler. Seslichat sitelerinde sohbet eden insanların huzurunu kaçırtmak için, ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. Sürekli Sesli olarak chat yapan insanların açıklarını yakalamaya çalışırlar. Onlar mikrofon ile konuştuklarında, onların ses kayıtlarını alırlar, web kameralarını açtıklarında, onların görüntülerini alırlar, hatta yazı yazdıklarında bile onların yazılarını bile kopyalarlar. Bunları kendi bilgisayarlarında klasörler içerisinde, arşiv şeklinde saklarlar. Amacları günü geldiğinde, kafayı taktıkları birileri varsa, bu kayıtları onlara koz olarak kullanmak, ve onları tehtit etmek.

Seslichat Magandaları Kime Denir?

Sanal web siteleri üzerinde dolaşan bazı Ruh Hastası, şizofren, namus kavramı bilmiyen, Seslichat sitelerinde insanları rahatsız eden, insanların ses kayıtlarını alan, görüntülerini kayıt eden, ve daha sonra Facebook sayfasını öğrenmeye çalışıp akrabalarına ulaşıp tehtid savuran kişilere Seslichat Magandaları denir.

Bu kişilerle konuştuğumuzda, kardeşim neden yapıyorsun? Senin Ailen yokmu, annen yokmu, Bacın yokmu, birisi onlara aynı şeyi yapsa, senin için hoş olurmu diye sorduğumuzda, aynen söyle bir cevap verirler. Ben bir şey yapmadımkı.
Seslichat sitelerinde bu klavye delikanlılarına, ve sanal soytarılarına çözüm bulmak çok zor. Bu sanal delikanlıları real hayatında bir kişiye lan kelimesini konuşsa belkide beynini betonda bulur. Burada internet yolu ile sanal sitelerin, ve klavyenin verdiği rahatlık ile her şeyi yapabiliyorlar. Allahım bunları islah etsin..

Etiketler: , , , ,

Yorum Yap