• Kameralı Arkadaşlık Siteleri

    Kameralı Sesli Chat, Sohbet Sitesi

    Türkiye'nin ilk, kameralı eğlence, sitesine hoş geldiniz. Web sayfamız, 2001 yılından bu yana, bütün ziyaretçilerine, ücretsiz sohbet ve arkadaşlık edinme imkanları sunuyor.

Anasayfa » Eğlence Siteleri » Seslichat Online Sayısı

Seslichat Online Sayısı

Seslichat Online Sayısı Günümüzde bir çok sitenin seslichat online sayısı gittikçe düşmekte. Bu sayının düşmesinde bir çok etken yer almakta. Bunlardan en önemlisi ise speakychat üzerinde çalışan sesli chat sitelerinin hala mobil uyumlu olmaması.

Bunun yanı sıra, sosyal medya sitelerinin çoğalması, ve bu sayfalar üzerinden insanların sesli ve görüntülü sohbet etmeleri. Üstelik bu web sitelerinin hepisi Mobil uyumlu olması, insanlar cep telefonları sayesinde her yerden iletişim kurmaları, kameralı sesli sohbet sitelerini tamamen yok etmek üzere.

Aslında yok olan bu görüntülü seslisohbet sayfaları değil, her gün bu sitelerin yenileri açılıyor, ama ne yazıkkı açıldığı gibi kapanıyor. Bir web sitesini online ziyaretçi gelsin diye açarsın, eğer ziyaretçi bulamıyorsan kapatmak zorunda kalırsın.

Seslichat Online Sayısı

Sizlere seslichat online sayısı ile ilgili bazı örnekler vermek istiyorum.
Bizim web sitemiz bir zamanlar, Sesli chat odalarımızda 1400 online kullanıcı sayısına hitap ederdi. Şimdi ise en kalabalık saatlerde, ancak 80 online kullanıcıya hitap ediyoruz.

Sohbet odalarında chat yapan insanlar, artık hangi siteye gideceğini, nerede görev alacağını, yada hangi siteye ortak olacağını bilmiyor. Çok karışık bir duruma geldi.

Hatta bazi sitelere baktığımızda kameralı sesli sohbet odalarında, kendisinin attığı botlar ile, kamerasını açıp, kendi, kendine chat yapanlar bile gördük.

Görüntülü sesli chat site sahipleri arasında eskiden olduğu gibi artık rakabet içerisine girmediklerini tahmin ediyorum. Çünkü insanlar artık bu sanal ortamdan gittikçe soğumaya başlamış durumda.

Ben şahsen kendim artık, kameralı sesli sohbet sitelerinden zevk almıyorum. Burada bulunan iki yüzlü insanlarla sohbet etmek istemiyorum. Çok eskiden bu gibi sayfalarda sohbet etmek hoşumuza giderdi, samimiyetlik vardı, heyecan vardı. Şimdi onlardan eser bile kalmadı.
Görme Engelliler İçin Sesli

Etiketler: , ,

Yorum Yap